Харків'янин купив за 1500 дол документи для виїзду з України

28 сентября 2022

Харків'янин купив за 1500 дол документи для виїзду з України: що з ним сталося

Під час військового стану чоловіки не можуть виїжджати з України без особливих причин. Але все ж таки є ті, хто намагається і купує для цього фіктивні документи. Так вчинив харків'янин. Подробиці його справи описані у Єдиному реєстрі судових рішень.

Він виїхав із рідного міста через обстріл у Волинську область разом із братом та сестрою. Разом із сестрою призовник намагався перетнути пункт Ягодин, але його не випустили. Для того, щоб все ж таки виїхати, фігурант купив собі тимчасове посвідчення військовозобов'язаного та довідки від лікарської комісії з усіма нібито офіційними печатками через Telegram.

На тому ж пункті пропуску прикордонники встановили, що перед ними фіктивні папери. У них було вказано прив'язку до київського військкомату, хоча місце проживання – Харків.

На суді хлопець зізнався. Йому призначили 17 000 грн штрафу та 1544 грн компенсації за судові розгляди.

Нагадаємо, раніше bigmir.net писав про блогера, який зняв пересування ЗСУ.

techno.bigmir.net

Хочешь узнать больше - читай отзывы

← Вернуться на предыдущую страницу

Читайте также:

Приходько показала рідкісне фото з трьома дітьми і розказала, чого вони її вчать 19 июля 2025

Співачка Анастасія Приходько запостила сімейне фото зі своїми дітьми, 15-річною Наною, 10-річним Гордієм та 4-річним Лукою.

"Народила в 19, щоб мати подругу": Горова з дочкою в чорно-білих луках покрасувалися у Польщі 19 июля 2025

Продюсерка Ірина Горова, яка стала мамою у 19 років, показалася зі своєю "бесті".

Огнєвіч відповіла, чи є в неї целюліт 19 июля 2025

Співачка Злата Огнєвіч (вона ж ZLATA OGNEVICH) посвітила сідницями у трусиках.

 

Вас могут заинтересовать эти отзывы

129 школа 0.6
129 школа

Отзывов: 1

3 род.дом, Киев 2.1
3 род.дом, Киев

Отзывов: 1

Каталог отзывов





×

Выберите область поиска

  • Авто
  • Одяг / аксесуари
  • Роботодавці
  • Інше