4 апреля 2013
Натомість Hyundai відправляють на роботу у метро. Таке рішення експертна комісія запропонувала після численних збоїв у роботі цих потягів.
І урядовці пропозицію підтримали. Першими, підземну роботу Hyundai випробують пасажири харківського метро. Для цього вагони переобладнають: крісла замінять на лавки, розберуть туалети і приберуть з даху струмоприймачі.
В середині цього року в харківській підземці запустять перші чотири потяги і, якщо вони себе виправдають, то подібний досвід повторять і в решті метрополітенів країни.
Хочешь узнать больше - читай отзывы
podrobnosti.ua
← Вернуться на предыдущую страницу
Стало відомо, які двигуни були найпопулярнішими серед нових авто в січні 5 февраля 2026
Стало відомо, які двигуни були найпопулярнішими серед нових авто в січні
Трамп провів розмову з Сі Цзіньпіном 5 февраля 2026
Лідери обох країн востаннє розмовляли телефоном наприкінці листопада 2025 року; подробиці розмови поки що невідомі.
У Росії винесли показовий вирок коміку за жарт про ветерана "СВО" 4 февраля 2026
Майже 6 років колонії й штраф: у Росії винесли показовий вирок коміку за жарт про ветерана "СВО" Гуморист свою провину не визнав