1 декабря 2019
Немецкая супермодель Хайди Клум отправилась на отдых в Мексику с молодым мужем Томом Каулицем.
Так, 46-летняя звезда на своей странице в Instagram поделилась с подписчиками романтичным фото с любимым.
На опубликованном снимке, мокрая Хайди в бикини эротично позирует в объятиях Тома, который поднял ее в воздух.
"....Пока ты и я", - лаконично подписала снимок модель.
Поклонники пары высоко оценили их снимок и засыпали их комплиментами.
"Любовь прекрасна", "Снимок слишком хорош", "Вы невероятны" - писали в комментариях подписчики Клум.
Также супермождель поделилась еще одним снимком, на котором позирует под водой с мужем и его братом-близнецом Биллом Каулицем.
"Не видеть зла, не слышать зла, не говорить зла", - именно такими словами прокомментировала фото звезда.


Хочешь узнать больше - читай отзывы
← Вернуться на предыдущую страницу
Кронпринцеса Норвегії, яка багато років листувалася з Джеффрі Епштейном, публічно перепросила за дружбу зі злочинцем 7 февраля 2026
Кронпринцеса Норвегії, яка багато років листувалася з Джеффрі Епштейном, публічно перепросила за дружбу зі злочинцем Вона шкодує про те, що вчасно не зрозуміла, якою людиною був скандальний фінансист
Через п’ять років у космосі буде більше центрів обробки даних, ніж на Землі, як впевнений Ілон Маск 7 февраля 2026
Глава xAI та SpaceX Ілон Маск останнім часом так захопився ідеєю створення дата-центру в космосі, що задля досягнення відповідної мети об'єднав обидві компанії в гігантський стартап з капіталізацією близько 1,25 трлн доларів. Мільярдер дав зрозуміти, що в наступні п'ять років, на його думку, обчислювальні потужності в космосі перевершать земні.
Через помилку в коді програма-вимагач Nitrogen шифрує файли жертв безповоротно 7 февраля 2026
Експерти з кібербезпеки зазвичай радять жертвам не платити викуп шахраям, які використовують програми-вимогники, але ця порада особливо актуальна для тих, хто став жертвою групи Nitrogen. Повернути свої дані від них неможливо.