12 августа 2018
Идрис Эльба присоединился к актерскому составу фильма "Ковбой из гетто" - режиссерскому дебюту Рики Стауба. В основу сценария лег ромаy Грега Нери и сюжет расскажет о 15-летнем Коуле, который вынужден жить со своим отчужденным отцом в Северной Филадельфии. Там, несмотря на всю жестокость окружения, он открывает для себя мир езды на лошади в городских условиях. Адаптировали роман сам Стауб и Дэн Валсер.
"История построена на глубокой дружбе между наездниками Северной Филадельфии, и я невероятно рад тому, что смогу почтить их наследие с этим фильмом", - сказал о картине Стауб.
Эльба добавил: "Рики и Дэн написали потрясающий сценарий, объединяющий энергию и жесткость городского фильма с поэзией и романтикой ковбойской жизни".
Хочешь узнать больше - читай отзывы
← Вернуться на предыдущую страницу
Яке обладнання застосовується в пральнях та хімчистках? 24 октября 2025
Сучасна пральня чи хімчистка неможлива без надійного професійного обладнання. Від правильно підібраної техніки залежить не лише якість прання, а й економічність, швидкість обслуговування клієнтів
Полякова пригрозила судом Суспільному через небажання змінити правила Нацвідбору на Євробачення 23 октября 2025
Співачка Оля Полякова, яка недавно оголосила, що хоче поїхати на Євробачення 2026, поділилася своєю думкою про необхідність оновити правила участі в Нацвідборі, які, як відомо, оргкомітет відмовився змінювати для зірки.
Cadillac обіцяє повну автономію авто: без рук і погляду на дорогу 23 октября 2025
Класифікація систем активної допомоги водію за версією SAE передбачає п’ять рівнів автопілота (за винятком нульового), і на перших трьох з них водію принаймні потрібно стежити за дорогою, а частіше за все й триматися за кермо. GM обіцяє, що флагманський позашляховик Cadillac IQ до 2028 року дозволить водію не лише не брати участь у процесі керування автомобілем, але й не дивитися при цьому на дорогу.