17 декабря 2013
Экипаж пассажирского самолета "Боинг-737-800" авиакомпании "Таймыр", летевшего из Красноярска в Дубаи, совершил аварийную посадку в аэропорту вылета из-за трещины в лобовом стекле, сообщила пресс-секретарь авиакомпании "Таймыр" Ирина Воробьева.
"Самолет "Боинг-737-800", вылетевший из Красноярска в Дубаи, возвратился в аэропорт вылета из-за обнаружения растрескивания лобового стекла второго пилота. На борту находится 127 пассажиров, 7 членов экипажа", - сообщила Ирина Воробьева.
Хочешь узнать больше - читай отзывы
profinews.com.ua
← Вернуться на предыдущую страницу
Бачив потенціал в Україні та передбачив майбутнє: що відомо про "пророка" із Сімпсонів, який мітить у президенти США Окрім кар’єри у Голлівуді, сценарист має юридичну освіту
Безпілотний автобус у Гетеборзі встиг здійснити лише два рейси — і в нього в'їхав трамвай 28 мая 2026
У шведському місті Гетеборзі почав функціонувати сервіс безпілотних автобусів, але його роботу довелося призупинити, оскільки вже на другому рейсі в різко загальмований автобус в'їхав трамвай.
Чи варто купувати смартфон на 128 ГБ у 2026 році: відповідь виявилася неприємною 28 мая 2026
Чи варто купувати смартфон на 128 ГБ у 2026 році: відповідь виявилася неприємною