Женщина уложила грабителя на лопатки и сдала полиции

5 ноября 2011

Мужчина напал на 47-летнюю женщину и её 13-летнего сына в городском парке Тюмени

Как сообщили в пресс-службе регионального МВД, «выбрав момент, женщина схватила злоумышленника за плечи и, толкнув его в грудь, применила боевой приём задняя подсечка». Свалив мужчину с ног, женщина прижала его к земле, а сын помогал матери удерживать злоумышленника.

По словам задержанного, налёт он совершил ради денег на выпивку.

Чтобы узнать больше, читай отзывы.

rusnovosti.ru

← Вернуться на предыдущую страницу

Читайте также:

В подарунковому пакунку та з бантом: Саліванчук поспокушала своїми новорічними фото 18 декабря 2025

40-річна акторка Анна Саліванчук уже на всю відчула новорічний настрій, яким з радістю поділилася зі своїми шанувальниками.

Литва спростувала чутки про "360 тисяч військових РФ в Білорусі" 18 декабря 2025

Російські сили "зосереджені в Україні, російські сили не розгорнуті біля кордонів Литви чи кордонів сусідніх країн НАТО".

Ексдівчина "Холостяка" Цимбалюка на тлі чуток про їхні таємні стосунки кумедно привітала його з 36-річчям 18 декабря 2025

14-ий сезон телешоу "Холостяк" добігає кінця, і пристрасті навколого того, кого ж обере його герой, актор Тарас Цимбалюк, розжарюються все дужче. Разом із тим у мережі ходять чутки, що насправді серце зірки досі зайняте його колишньою, дизайнеркою Світланою Готочкіною.

 

Вас могут заинтересовать эти отзывы

ExportParts 4.8
ExportParts

Отзывов: 1

Atlant Clinic 0.6
Atlant Clinic

Отзывов: 1

Каталог отзывов





×

Выберите область поиска

  • Авто
  • Одяг / аксесуари
  • Роботодавці
  • Інше