ЄК пропонує створити Європейський кіберщит

20 апреля 2023

Для швидкого та ефективного виявлення основних кіберзагроз Єврокомісія пропонує створити Європейський кіберщит, вартістю 1,1 мільярда євро – загальноєвропейську інфраструктуру, що складається з національних та транскордонних оперативних центрів безпеки (SOC) по всьому ЄС. Про це йдеться у повідомленні ЄС.
 
"Він підтримуватиме виявлення та інформування про загрози та інциденти кібербезпеки, підвищуватиме готовність критично важливих об'єктів, а також зміцнюватиме солідарність, узгоджене управління кризами та можливості реагування в державах-членах. Закон про кіберсолідарність встановлює можливості ЄС, щоб зробити Європу більш стійкою та реактивною перед кіберзагрозами, зміцнюючи при цьому існуючий механізм співробітництва. Це сприятиме забезпеченню безпечного та надійного цифрового ландшафту для громадян і підприємств, а також захисту критично важливих об'єктів та основних служб, таких як лікарні та комунальні служби", - йдеться у повідомленні.
 

На підготовчому етапі створення Європейського кіберщита у квітні 2023 року Комісія в рамках програми Цифрова Європа відібрала три консорціуми транскордонних оперативних центрів безпеки (SOC), які об'єднують державні органи з 17 країн-членів ЄС та Ісландії.
 
Планується також створення резерву кібербезпеки ЄС, який складається зі служб реагування на інциденти, які будуть втручатися на прохання країни або установи ЄС у разі значного або масштабного інциденту у сфері кібербезпеки.
 
Нагадаємо, на Хмельниччині викрито хакера, який створив "вірус" для викрадення даних.
 
РФ замовляла програму для кібератак у всьому світі - ЗМІ

korrespondent.net

Хочешь узнать больше - читай отзывы

 

← Вернуться на предыдущую страницу

Читайте также:

Позов на 23 сторінки через сексуальне насильство дітей: на сім'ю Майкла Джексона подали до суду четверо потерпілих 2 марта 2026

Позов на 23 сторінки через сексуальне насильство дітей: на сім'ю Майкла Джексона подали до суду четверо потерпілих Над ними знущалися, коли їм було від семи років і до підліткового віку

Трамп відзвітував про смерть "найбільшого поганця" 2 марта 2026

На тлі повідомлень про загибель верховного лідера Ірану аятоли Алі Хаменеї на його сторінці в соцмережі X з'явився пост.

Вдова актора ,Юрія Феліпенка показала його могилу та вшанувала пам'ять героя зворушливим жестом 2 марта 2026

Вдова Юрія Феліпенка показала його могилу та вшанувала пам'ять героя зворушливим жестом. Фото Актора не стало влітку 2025-го

 

Вас могут заинтересовать эти отзывы

Дрім 0.5
Дрім

Отзывов: 1

Каталог отзывов





×

Выберите область поиска

  • Авто
  • Одяг / аксесуари
  • Роботодавці
  • Інше