Кабмін затвердив дворазове підвищення мінімальної пенсії та її розміри

12 марта 2016

Мінімальна пенсія в Україні до кінця року збільшиться на 12%. Уряд затвердив бюджет Пенсійного фонду на 2016-й із доходами та видатками в сумі 257 млрд 207,6 млн грн.

"Бюджет є повністю збалансований і дає змогу забезпечити своєчасну і в повному обсязі виплату пенсій і грошової допомоги у 2016 році. У бюджеті, зокрема, враховано планове збільшення розміру мінімальних пенсій з 1 травня та з 1 грудня", – запевнив міністр соціальної політики Павло Розенко.

Нині розмір мінімальної пенсії становить 1074 грн, із 1 травня вона зросте до 1130 грн, а з 1 грудня – до 1208 грн.

Варто зазначити, що із затвердженого бюджету Пенсійного фонду власні надходження цієї установи становитимуть менше половини від необхідної суми – 110 млрд грн. А ось ще майже 145 млрд грн компенсують із держбюджету.

Нагадаємо, в Україні також зросте розмір мінімальної зарплати. Нині це – 1378 грн, із 1 травня буде 1450 грн, із 1 грудня – 1550 грн.

tsn.ua

Хочешь узнать больше - читай отзывы

← Вернуться на предыдущую страницу

Читайте также:

Консоли Xbox Series X и Xbox Series S могут поступить в продажу 5 ноября 12 августа 2020

Существует большой шанс, что Microsoft выпустит Xbox Series X уже 5 ноября текущего года. Вместе с ней может выйти и более доступная Xbox Series S, несмотря на то, что она до сих пор не была официально представлена. На эту дату указал гарантийный срок нового геймпада, который попал в руки обычного геймера.

«Я плакав, як дитина!» Дизайнер Зухаір Мурад про вибух в Бейруті 12 августа 2020

Дизайнер та його команда залишили будівлю, що була зруйнована, за 10 хвилин до вибуху.

Франция начала расследование деятельности TikTok 12 августа 2020

Китайская платформа для публикации коротких видеороликов TikTok сейчас является одной из самых неоднозначных компаний. Во многом это связано с направленными против неё действиями правительства США. Теперь же, согласно последним данным, французские регулирующие органы начали расследование деятельности TikTok.

 

Вас могут заинтересовать эти отзывы

Дила 1.7
Дила

Отзывов: 1

Сокар 0.1
Сокар

Отзывов: 1

Каталог отзывов

×

Выберите область поиска

  • Авто
  • Одежда / аксессуары
  • Работодатели
  • Другое