Кабмін затвердив список держкомпаній, які не підлягають приватизації

6 апреля 2016

На сьогоднішньому засідання уряд затвердив законопроект "Про перелік об'єктів права державної власності, що не підлягають приватизації". Документ передадуть на розгляд Верховної Ради.

Подібний список востаннє затверджували в 1999 році. Туди входить 1478 держпідприємств, із яких 497 уже ліквідовані. Про це повідомляє прес-служба Міністерства економічного розвитку та торгівлі.

"Новий законопроект скорочує перелік державних підприємств до 705 підприємств. Усі підприємства мають стратегічне значення для обороноздатності, економіки чи соціального життя країни. Серед них 394 підлягають корпоратизації, тобто, створенню нової прозорої та публічно підзвітної структури управління. В окремий додаток винесені 275 підприємств АР Крим, які належать українській державі та не підлягають продажу", – зазначили в Мінекономрозвитку.

"Ми наголошуємо на тому, що держава не є ефективним власником ані в Україні, ані в світі. Велика кількість держпідприємств, які сьогодні заборонені до приватизації, – збиткові або корумповані. Можливість залучення приватних інвесторів, навіть на міноритарну частку - це шанс, що ці підприємства почнуть приносити прибуток державі", – наголосила перший заступник міністра економрозвитку Юлія Ковалів.

Зазначимо, сьогодні в Україні діє дворівневий механізм захисту державних активів. Стаття 5 Закону України "Про приватизацію державного майна" визначає об'єкти, які не можуть бути приватизовані. До таких, зокрема, належать природні ресурси, майно бюджетних організацій та держустанов, ядерні установки і об'єкти та багато іншого. Другий ступінь захисту – Закон України "Про перелік об'єктів права державної власності, що не підлягають приватизації".

Тим часом Фонд держмайна розпочинає велику приватизацію в Україні.

tsn.ua

Хочешь узнать больше - читай отзывы

← Вернуться на предыдущую страницу

Читайте также:

Как правильно применять антибактериальные и противогрибковые препараты? 19 апреля 2019

Как правильно применять антибактериальные и противогрибковые препараты?

Количество отжиманий от пола говорит о состоянии сердца и сосудов 19 апреля 2019

Чем больше отжиманий от пола за одну минуту – тем лучше состояние сердечно-сосудистой системы. Способность отжаться 40 раз свидетельствует о хорошем здоровье.

Редкий выход: сестры Олсен в черных нарядах посетили гала-вечер в Нью-Йорке 19 апреля 2019

Известные на весь мир сестры редко появляются на публике

+ Добавь комментарий
 

Вас могут заинтересовать эти отзывы

MAXIMA 5.0
MAXIMA

Отзывов: 1

Синево 0.5
Синево

Отзывов: 1

Pro Menu 0.5
Pro Menu

Отзывов: 1

Каталог отзывов

×

Выберите область поиска

  • Авто
  • Одежда / аксессуары
  • Работодатели
  • Другое