Канада погрожує припинити подачу електроенергії до США через Трампа

12 декабря 2024

Прем'єр канадської провінції Онтаріо Даг Форд заявив про намір зупинити подачу електрики в США, якщо обраний47-м президентом США Дональд Трамп запровадить обіцяні 25% мита на канадські товари. Про це інформує CBC у четвер, 12 грудня.

"Якщо це зайде занадто далеко, ми підемо на крайні заходи. Ми дійдемо до того, що зупинимо подачу електроенергії США", - зазначив прем'єр Онтаріо.

Разом з тим, Форд зауважив, що не хотів би вдаватися до таких заходів, додавши, що його "обов'язок - захищати жителів Канади і, зокрема, Онтаріо".

У 2023 році Онтаріо забезпечила електроенергією 1,5 млн домогосподарств у США. Ця канадська провінція є головним експортером електрики в штати Нью-Йорк, Мічиган і Міннесота, нагадує СВС.

Раніше стало відомо, що Дональд Трамп збирається підвищити митні тарифи на товари з Мексики, Канади й Китаю вже в перший день перебування в Білому домі.

Згодом Трамп заявив, що Мексика і Канада могли б увійти до складу Сполучених Штатів замість того, щоб отримувати субсидії.

Новини від Корреспондент.net в Telegram та WhatsApp. Підписуйтесь на наші канали https://t.me/korrespondentnet та WhatsApp

korrespondent.net

Хочешь узнать больше - читай отзывы

← Вернуться на предыдущую страницу

Читайте также:

Турецькі F-16 прибудуть до Естонії для захисту від безпілотників 28 июля 2026

Турецька військова авіація почне патрулювати повітряний простір над Латвією, Литвою та Естонією.

Стало відомо, у скільки Румунії обійшлося збиття російських дронів 28 июля 2026

Збройні сили Румунії витратили близько €1,5 млн за три дні операцій. Основну частину витрат становили ракети AIM-9X.

Samsung готує справжню лавину новинок 28 июля 2026

Samsung готує справжню лавину новинок

 

Вас могут заинтересовать эти отзывы

Leader NRG Ukraine 2.9
Leader NRG Ukraine

Отзывов: 2

Каталог отзывов





×

Выберите область поиска

  • Авто
  • Одяг / аксесуари
  • Роботодавці
  • Інше