21 мая 2016
Кара Делевинь снялась для нового выпуска журнала W Magazine. Модель позировала фотографу Марио Сорренти для июньско-июльского номера.
Съемка, как и полагается летним фотосессиям, получилась очень яркой и красочной. А вот модные образы, которые представила Кара, больше подойдут для осенней поры. На обложке модель позирует в красной меховой накидке в форме сердца. На других снимках она появляется в колготках, джемперах и даже пуховике.
Смелые цветовые сочетания делают Кару похожей на сказочную Алису, которая сбежала из Зазеркалья и случайно оказалась в студии модного фотографа.









Хочешь узнать больше - читай отзывы
← Вернуться на предыдущую страницу
Білик насмішила шанувальників своїм язикатим селфі 14 мая 2026
56-річна зірка поділилася кумедним селфі в Instagram та поставила підписникам питання
У Києві затримали чоловіка, який розбещував 8-річну дівчинку в туалеті лікарні 13 мая 2026
У Києві затримали чоловіка, який розбещував 8-річну дівчинку в туалеті лікарні. Подробиці справи Підозрюваному загрожує до восьми років позбавлення волі
Ілон Маск має намір побудувати мережу космопортів по всьому світу для SpaceX 13 мая 2026
Багаторазові ракети-носії, розроблені приватною аерокосмічною компанією SpaceX, серйозно перекроїли світовий ринок комерційних запусків, але її голова Ілон Маск не має наміру зупинятися на досягнутому. У його плани входить будівництво кількох нових стартових майданчиків як у США, так і за межами країни в різних частинах нашої планети.