Кароль у трико пострибала на скакалці з різних ракурсів. ВІДЕО

23 сентября 2021

Давно відомо, що одним із найулюбленіших фізичних тренувань співачки Тіни Кароль є стрибання на скакалці.

Зірка з легкістю стрибає тривалий час, і це їй допомагає співати живцем на концертах.

"Я стрибаю на скакалці 40-45 хвилин. 50 хвилин дається вже складніше, але все це тренується", - поділилася Тіна і вкотре показала, як вправно вона це робить.

Окрім скакалки Тіна ще тренується у власному спортзалі та займається йогою 

"Я починала з 1 хвилини, а зараз можу показати ось такий результат. Я стрибаю на скакалці для того, щоб без задишки і втоми співати живцем кілька концертів в день. Часто стрибаю на сценах концертних залів, уявляючи, як буде проходити концерт, як буде круто, що хотілося б сказати, як ніби наповнюю ауру сцени і залу", - додала Кароль.

Хочете фігуру як у Кароль - стрибайте!

Нагадаємо, нещодавно Тіна розкрила секрет вмісту своєї сумочки. 

tabloid.pravda.com.ua

Хочешь узнать больше - читай отзывы

← Вернуться на предыдущую страницу

Читайте также:

США перевірять готовність Росії до миру - Рубіо 27 февраля 2025

Наразі погоджено, що команди дипломатів США і РФ обговорять, що потрібно зробити для припинення війни в Україні, зазначив держсекретар США.

ШІ-агент OpenAI для написання рефератів став доступним всім платним користувачам ChatGPT 27 февраля 2025

ШІ-агент OpenAI для написання рефератів став доступним всім платним користувачам ChatGPT

Нарешті вчені з'ясували, чому Марс червоний 27 февраля 2025

Нарешті вчені з'ясували, чому Марс червоний

 

Вас могут заинтересовать эти отзывы

Пологовий 2  
Пологовий 2

Отзывов: 1

Галушко Тетяна 0.3
Галушко Тетяна

Отзывов: 1

Каталог отзывов





×

Выберите область поиска

  • Авто
  • Одяг / аксесуари
  • Роботодавці
  • Інше