9 августа 2013
Студия New Horizons планирует продолжить историю Акулосьминога и снять продолжение малобюджетного фильма ужасов.
Как сообщает ресурс Peliblog, новый фильм будет называться "Акулосьминог против Русалтула".
В центре сюжета окажется бывший игрок в баскетбол, который соглашается на опасный эксперимент, чтобы победить Акулосьминога. Ему вводится особая сыворотка, под воздействием которого он становится на треть человеком, на треть пираньей и на треть тарантулом.
Потерпев неудачу в первой схватке, герой вводит себе гормон роста и превращается в настоящего монстра. Финальная битва произойдет на бейсбольном стадионе.
Главную роль исполнит Каспер Ван Дин.
Хочешь узнать больше - читай отзывы
← Вернуться на предыдущую страницу
Супутник для порятунку падаючої на Землю обсерваторії NASA Swift вийшов з-під контролю прямо на орбіті 29 июля 2026
Космічний апарат LINK компанії Katalyst Space, відправлений для підняття орбіти обсерваторії NASA Swift, зіткнувся з серйозною несправністю системи орієнтації. Вже на орбіті апарат перейшов у неконтрольоване обертання, через що зв'язок з ним став переривчастим, а бортовий комп'ютер виконав перезавантаження. Місія з порятунку обсерваторії NASA різко ускладнилася, але надія ще є.
Важливість контролю витрати пального для бізнесу і не тільки 29 июля 2026
Пальне є однією з найбільших статей витрат для підприємств, діяльність яких пов'язана з використанням транспорту. Тому контроль палива перестав бути лише способом обліку – сьогодні це ефективний інструмент оптимізації витрат
Ранні симптоми ревматоїдного артриту перерахували вчені 28 июля 2026
Ревматоїдний артрит – це хронічне системне захворювання сполучної тканини, яке вражає частіше дрібні суглоби кистей…