28 ноября 2022

Популярна українська телеведуча Катерина Осадча різко звернулася до співвітчизників, які на час повномасштабної війни поїхали за кордон і поводяться там так, ніби вони на відпочинку. Зірка вважає недоречним, що деякі українці хизуються своїм "курортом" у соцмережах, доки їхні співгромадяни сидять без світла, тепла та води.
Звернення до українців Осадча розмістила у своїх InstaStories. Телеведуча закликала співвітчизників за кордоном не забувати про те, що в їхній країні триває жорстока та руйнівна війна.
"Нікого не буду відзначати і ганьбити. Але майте клепку, якщо ви в теплі, зі світлом за кордоном, не варто кричати, як вам класно!", – висловилася Осадча.
Крім того, зачепило ведучу і те, що деякі українці проігнорували четверту суботу листопада – День пам'яті жертв Голодомору. Вона не розуміє, як у такий день можна виставляти фотографії переповнених від солодощів тарілок.
"Всі мають право на своє життя, але ми зараз усі українці і маємо підтримувати один одного, а не дратувати. Ну і тарілки з тістечками у День пам'яті жертв Голодомору – окремий вид цинізму", – наголосила знаменитість.

Як повідомляв OBOZREVATEL, раніше Осадча відреагувала на викрадення російськими окупантами єнота із зоопарку у звільненому Херсоні. За ганебний вчинок зірка назвала викрадачів "позорниками".
Тільки перевірена інформація у нас у Telegram-каналі Obozrevatel та у Viber. Не ведіться на фейки!
Хочешь узнать больше - читай отзывы
← Вернуться на предыдущую страницу
Віткофф після Путіна стрінеться з Зеленським - ЗМІ 3 декабря 2025
Зустріч американської сторони з українським лідером має відбутися "в одній з європейським столиць".
Microsoft намагалася покращити темну тему в Windows 11, але зламала її в «Провіднику» 3 декабря 2025
Напередодні Microsoft випустила оновлення Windows 11, яке мало на меті зробити темний режим системи більш однорідним. Але під час тестування оновлення компанія пропустила важливу помилку, і в файловому менеджері «Провідник» приховувався неприємний сюрприз.
Китай вводить податок на презервативи для стимулювання народжуваності 3 декабря 2025
За статистикою, населення Китаю скорочується третій рік поспіль. У 2024 році було зареєстровано всього 9,54 млн народжень.