10 мая 2024
Американська модель Кендалл Дженнер, яка нині тримає статус найвисокооплачуванішої моделі світу, стала героїнею свіжого номера Vogue USA.
Для літнього випуску представниця клану Кардашянів попозувала на сонячному пляжі. Зокрема, красуня продемонструвала кілька купальників, образів із міні, а також витончених літніх суконь.
Для каверу 28-річна модель знялася у квітковому купальнику
Також компанію зірці склали коні, верхи на одному з яких вона ефектно проїхалася у червоному максі.
Сама Дженнер у реальному житті теж полюбляє кататися верхи
Модель знялася на пляжі із конем
Знайшлося у фотосесії місце також пікантним фото. Зокрема, Кендалл посвітила сосками крізь мокру тканину одного з луків і ефектно полежала коло басейну у прозорому латексі.
Манекенниця знялася у мокрому вбранні
Кендалл не боїться оголятися
До речі, на рахунку моделі є щонайменше одна фотосесія, яку в мережі називали занадто відвертою. Тоді Дженнер позувала українській фотографці Саші Самсоновій
Для ефектного кадру Кендалл також занурилася у воду
Нагадаємо, Кендалл Дженнер хоч і має модельну фігуру, проте неодноразово була помічена у використанні фотошопу. Зокрема, фани звинувачували її у зменшенні талії на фото в Instagram.
Хочешь узнать больше - читай отзывы
← Вернуться на предыдущую страницу
Плюшеві іграшки зі штучним інтелектом стають новим хітом серед дітей 19 августа 2025
Плюшеві іграшки зі штучним інтелектом стають новим хітом серед дітей
ДіКапріо в товаристві молодої пасії засвітився під час відпочинку на яхті. Фото 19 августа 2025
Американський актор Леонардо ДіКапріо та італійська модель Вітторія Черетті, які разом уже близько двох років, проводять час на яхті коло іспанського острова Форментера.
"Полювання на Голума": коли вийде нова частина "Володаря перснів" і хто з героїв повернеться 19 августа 2025
"Полювання на Голума": коли вийде нова частина "Володаря перснів" і хто з героїв повернеться Один з акторів натякнув на велике повернення