"Київводоканал" перейшов в банк Порошенка напередодні банкрутства "Хрещатика" - ЗМІ

6 апреля 2016

ПАТ "АК "Київводоканал" повідомило про зміну реквізитів для сплати за послуги централізованого водопостачання та водовідведення.

Як повідомляється, з 4 квітня споживачі мають платити на рахунок у ПАТ "Міжнародний інвестиційний банк".

Видання вказує, що "Міжнародний інвестиційний банк" офіційно належить президенту України Петру Порошенку (60%) і заступнику голові фракції БПП Ігорю Кононенку (15%). Серед міноритарних акціонерів є діти директора Фонду гарантування вкладів фізичних осіб Костянтина Ворушиліна, який займається проблемами банків, що ліквідують.

До цього "Київводоканал" приймав кошти на рахунок у банку "Хрещатик". Однак минулого тижня у банку почались проблеми з проведенням платежів, з 1 квітня був введений ліміт на видачу готівки.

Нагадаємо, Фонд гарантування вкладів фізичних осіб на підставі рішення Національного банку про визнання неплатоспроможним банку "Хрещатик" ввів у банк тимчасову адміністрацію. Обсяг виплат, які підлягають відшкодуванню, попередньо оцінюють до 2,8 млрд грн.

Тим часом КМДА, яка є міноритарним акціонером "Хрещатика", звернулась до правоохоронних органів. У міськадміністрацію побоюються, що гроші банку мажоритарні акціонери виведуть в офшори.

tsn.ua

Хочешь узнать больше - читай отзывы

← Вернуться на предыдущую страницу

Читайте также:

На війні проти України загинули 15 завербованих РФ громадян Зімбабве 27 марта 2026

Громадяни Зімбабве отримували оманливі пропозиції про прибуткову роботу, але в підсумку вони опинялися на передовій.

Китай випробував «космічну заправку»: супутник з «хоботом» успішно виконав тест на орбіті 27 марта 2026

Перший китайський комерційний супутник-заправник «Хукэда-2» (Hukeda-2) успішно провів тест дозаправки на низькій навколоземній орбіті. Запущений минулого тижня з космодрому Цзюцюань, апарат досяг висоти 530–540 км на сонячно-синхронній орбіті та виконав операції зі зближення та імітації заправки за допомогою гнучкого роботизованого маніпулятора. Гнучкий «хобот» — це відмінна риса апарата, покликаного продовжувати роботу супутників на орбіті.

У РФ суд заборонив фільм "Пан Ніхто проти Путіна" 27 марта 2026

На вимогу прокуратури доступ до фільму буде закрито на трьох платформах - у VK-відео, Yandex.kz та Моушн відео.

 

Вас могут заинтересовать эти отзывы

стомотологія Н+  
стомотологія Н+

Отзывов: 1

Шахраї  
Шахраї

Отзывов: 1

Чиньба Олег 5.0
Чиньба Олег

Отзывов: 1

Каталог отзывов





×

Выберите область поиска

  • Авто
  • Одяг / аксесуари
  • Роботодавці
  • Інше