20 июля 2020
19-го липня меру Києва Віталію Кличку виповнилося 49. І з цієї нагоди його старший син Єгор вирішив пожартувати разом із батьком.
Іменинник виклав фото зі своїм первістком та заявив, що той іде у мери столиці.
"Старший син Єгор зробив мені подарунок на День народження. Сказав, що йде в мери Києва! Благословив його, звичайно :)))" - написав Віталій.
Нагадаємо, нещодавно Кличко хизувався молодшим сином Максимом, який уже вищий за свого дядька - Володимира Кличка.
Фото з Instagram
Хочешь узнать больше - читай отзывы
← Вернуться на предыдущую страницу
Каша, яка має рекордний вміст рослинного білка 22 июня 2026
Каша з сочевиці не лише дуже смачна, але й корисна.
Смачний напій, який надає бадьорості та покращує настрій 21 июня 2026
Регулярне вживання какао чинить позитивний вплив на організм.
Більшість поляків не готові боронити Польщу - опитування 21 июня 2026
Найвищий рівень патріотизму демонструє старше покоління: люди віком 40-59 років готові стати на захист країни.