Кличко урочисто "відрядив" сина у мери Києва

20 июля 2020

19-го липня меру Києва Віталію Кличку виповнилося 49. І з цієї нагоди його старший син Єгор вирішив пожартувати разом із батьком. 

Іменинник виклав фото зі своїм первістком та заявив, що той іде у мери столиці. 

"Старший син Єгор зробив мені подарунок на День народження. Сказав, що йде в мери Києва! Благословив його, звичайно :)))" - написав Віталій. 

20-річний син Кличка заввишки майже як двометровий батько
Як вам така кандидатура на пост мера?

Нагадаємо, нещодавно Кличко хизувався молодшим сином Максимом, який уже вищий за свого дядька - Володимира Кличка. 

Фото з Instagram

tabloid.pravda.com.ua

Хочешь узнать больше - читай отзывы

← Вернуться на предыдущую страницу

Читайте также:

Каша, яка має рекордний вміст рослинного білка 22 июня 2026

Каша з сочевиці не лише дуже смачна, але й корисна.

Смачний напій, який надає бадьорості та покращує настрій 21 июня 2026

Регулярне вживання какао чинить позитивний вплив на організм.

Більшість поляків не готові боронити Польщу - опитування 21 июня 2026

Найвищий рівень патріотизму демонструє старше покоління: люди віком 40-59 років готові стати на захист країни.

 

Вас могут заинтересовать эти отзывы

ineed.ua  
ineed.ua

Отзывов: 1

Каталог отзывов





×

Выберите область поиска

  • Авто
  • Одяг / аксесуари
  • Роботодавці
  • Інше