Кличко забракував роботу "Київенерго": контракт не продовжать

13 ноября 2016

Мер столиці Віталій Кличко заявив, що міська влада не має наміру продовжувати контракт із ПАТ "Київенерго" щодо управління тепловими активами міста.

Віталій Кличко

"Тепломережі у місті в поганому стані. У них вичерпаний ресурс експлуатації. Як наслідок – часто відбуваються прориви. Тепломережі столиці сьогодні перебувають під управлінням "Київенерго". Концесія завершується наступного року. І ми розглядаємо можливість або передати всі тепломережі в муніципальне управління, або залучити міжнародних операторів (зараз ведуться такі переговори), які можуть взяти мережі в ефективне управління. Це міжнародні компанії, які мають досвід успішної роботи", – повідомив Кличко, якого цитує прес-служба КМДА.

Мер зауважив, що влада буде шукати "найбільш оптимальний варіант, щоби виправити всі недоліки, які були при роботі з "Київенерго".

За словами Кличко, основою нового договору має стати енергоефективність, модернізація теплового господарства, зниження виробничих затрат, які дозволять у подальшому вплинути на тарифи.

"Наше завдання – щоби система ефективно працювала, і кожен будинок мав холодну і гарячу воду та опалення", – наголосив мер Києва.

Як повідомлялося, в КМДА опублікували перелік будинків, які не готові до опалювального сезону, так як їх неможливо підключити до центральних комунікацій.

 

kiyany.obozrevatel.com

Хочешь узнать больше - читай отзывы

← Вернуться на предыдущую страницу

Читайте также:

Составлен рейтинг актеров, чаще всего умирающих на экране 21 сентября 2017

Кристофер Ли снялся в 280 фильмах и умер в 60 из них

Фотошпионы рассекретили интерьер кроссовера Audi Q8 21 сентября 2017

В Сети появились шпионские фотографии салона большого вседорожника Audi Q8 во время тестов.

i-Rocks K60M Plus: механическая клавиатура с RGB-подсветкой 20 сентября 2017

Тайваньская компания i-Rocks анонсировала клавиатуру K60M Plus, спроектированную для пользователей, проводящих много времени за компьютерными играми.

+ Добавь комментарий
 

Вас могут заинтересовать эти отзывы

asic.kiev.ua - кидалы! 0.5
asic.kiev.ua - кидалы!

Отзывов: 1

Техэнергоклимат 0.5
Техэнергоклимат

Отзывов: 1

Каталог отзывов

×

Выберите область поиска

  • Авто
  • Одежда / аксессуары
  • Работодатели
  • Другое