11 августа 2020
Олімпійська чемпіонка з плавання Яна Клочкова стала жертвою крадіїв у день свого народження 7-го серпня.
Про це 9-го серпня повідомив друг спортсменки, бізнесмен Тимофій Нагорний.
Шок! День начался с очень неприятной новости! Яну КЛОЧКОВУ обворовали! Героя Украины , четырёхкратную олимпийскую...
Posted by Тимофей Нагорный on Saturday, August 8, 2020
Пізніше Нагорний уточнив, що навіть сигналізація, складні замки та консьєрж не врятували квартиру Яни від грабіжників, яких було аж троє.
Поліція перевірила місце злочину разом із власницею. Нагороди Клочкової ніхто не поцупив, але що саме вкрали - невідомо.

Благодарим оперативную группу национальной полиции за компетентность и профессионализм. Надеемся на позитивный результат в расследовании.
Posted by Тимофей Нагорный on Sunday, August 9, 2020
Фото Тимофія Нагорного з Facebook
Хочешь узнать больше - читай отзывы
← Вернуться на предыдущую страницу
Каллас відповіла на критику Європи з боку США 8 декабря 2025
Нова стратегія нацбезпеки США сигналізує про намір підтримувати європейські ультраправі сили, водночас майже не згадуючи Росію як головного агресора.
Чарльз III і королева Камілла представили різдвяну листівку та обрали для неї символічне фото: у чому особливість кадру 8 декабря 2025
Чарльз III і королева Камілла представили різдвяну листівку та обрали для неї символічне фото: у чому особливість кадру Це давня традиція британської корони
У Варшаві відреагували на Лондонський саміт без Польщі 8 декабря 2025
Польська влада своїми діями сама дистанціюється від України, що ускладнює участь Варшави у важливих міжнародних форматах, вважає колишній прем'єр.