КНДР закрила для іноземців пляжний курорт після візиту Лаврова - ЗМІ

18 июля 2025

Північна Корея призупинила доступ іноземців до пляжного курорту, який недавно відкрився на її східному узбережжі. Рішення прийняте через кілька днів після того, як глава МЗС Росії Сергій Лавров відвідав цей район. Про це повідомляє інформаційне агентство Bloomberg

Національне управління з туризму Північної Кореї повідомило, що прибережна туристична зона Вонсан-Кальма, яка почала роботу цього місяця, тимчасово не приймає іноземних гостей, при цьому більше ніяких подробиць не надано.

Цей пляжний курорт - один з улюблених проєктів північнокорейського лідера Кім Чен Ина, він охоплює близько 7000 гостьових номерів у розкішних готелях і приватних віллах, відкритий аквапарк і аеропорт.

Кім має там власний опрічний будинок на узбережжі, і під час будівництва об'єктів він часто відвідував майданчик, щоб контролювати перебіг реалізації проєкту.

Міністр закордонних справ Росії Сергій Лавров відвідав це курортне місто під час своєї недавньої поїздки в Північну Корею.

На зустрічі зі своїм північнокорейським колегою у Вонсані Лавров заявив, що Росія "зробить усе можливе", щоби збільшити потік російських туристів в країну.

Нині невідомо, чому Північна Корея вирішила обмежити доступ іноземців до курортної зони.

Як відомо, після візиту до КНДР Лавров планує вирушити до Китаю для участі у засіданні Шанхайської організації співробітництва, яке відбудеться 14-15 липня.

Додамо, що Росія запускає прямі авіарейси до КНДР. Вони виконуватимуться між Москвою і Пхеньяном двічі на тиждень.

Новини від Корреспондент.net в Telegram та WhatsApp. Підписуйтесь на наші канали https://t.me/korrespondentnet та WhatsApp

korrespondent.net

Хочешь узнать больше - читай отзывы

← Вернуться на предыдущую страницу

Читайте также:

Чому продати автомобіль стане складніше: головні нові правила 30 апреля 2026

Чому продати автомобіль стане складніше: головні нові правила

Нафта по $140: Іран попередив про новий скачок цін 30 апреля 2026

Непередбачуваному зростанню цін на світових ринках сприяє політика США в енергетичному секторі, заявив Галібаф.

У Польщі українців затримали за торгівлю людьми та відмивання грошей 30 апреля 2026

Затримання десяти громадян України є частиною масштабнішої справи, у якій 12 осіб вже отримали остаточні вироки.

 

Вас могут заинтересовать эти отзывы

Каталог отзывов





×

Выберите область поиска

  • Авто
  • Одяг / аксесуари
  • Роботодавці
  • Інше