23 августа 2023
Китай та ПАР виступили з спільною заявою, в якій йдеться, що вирішити "конфлікт" в Україні можливо лише шляхом переговорів. Про це у середу, 23 серпня, пише Xinhua.
У документі сказано, що ПАР та КНР підтримують глобальну систему, в центрі якої знаходиться ООН, справедливий міжнародний порядок на основі міжнародного права, яке регулює відносини між державами, а також повага до національного суверенітету та територіальної цілісності.
"Обидві сторони погодилися, що діалог та переговори є єдиним життєздатним варіантом вирішення конфлікту в Україні, і вони продовжуватимуть сприяти мирним переговорам та відіграватимуть конструктивну роль у політичному врегулюванні конфлікту", - зазначається в заяві.
← Вернуться на предыдущую страницу
Росіяни вперше за шість років стали менше ходити до магазинів за продуктами 3 мая 2026
"Перші дзвіночки" для роздрібних мереж продзвеніли ще торік, коли росіяни почали переходити в режим економії.
Google Gemini навчився за простими запитами генерувати файли Word, Excel та інших форматів 1 мая 2026
Google розповіла про важливе оновлення помічника з штучним інтелектом Gemini — він отримав навичку генерувати відформатовані, редаговані та готові до завантаження файли в популярних форматах документів.
Apple тихо закриває Vision Pro 1 мая 2026
Apple тихо закриває Vision Pro