Колишня Ілона Маска заробила на його фото та подарунках понад 165 тис дол

21 сентября 2022

Колишня Ілона Маска заробила на його фото та подарунках понад 165 тис дол

Одна з колишніх дівчат Ілона Маска Дженніфер Гвінн продала його подарунки та виручила понад 165 тис дол. Пара зустрічалася у 1994 – 1995 роках, під час навчання у Пенсільванському університеті. Розлучення відбулося тоді, коли Маск здобув освіту та поїхав до Каліфорнії. Про це повідомляє Business Insider.

Серед проданих речей на увагу заслуговують намисто з 14-каратного золота з невеликим зеленим смарагдом. За нього жінка виручила 51 тис дол. Підписана главою SpaceX і Tesla листівка, де він називав Гвінн "Бу-Бу" – пішла за 16,6 тис дол. На продаж навіть було виставлено фото Ілона Маска, зроблені екс-коханою на той час.

Нагадаємо, раніше bigmir.net писав про те, що Ілон Маск часто заводить дітей тому, що "Марсу потрібні люди".

techno.bigmir.net

Хочешь узнать больше - читай отзывы

← Вернуться на предыдущую страницу

Читайте также:

Deveillance представила гаджет для захисту розмов від прослуховування смартфонами та штучним інтелектом 6 марта 2026

Компанія Deveillance відкрила попереднє замовлення на портативний пристрій Spectre I, який дозволить захистити розмови від прослуховуючих гаджетів, включаючи смарт-пристрої та пристрої запису з використанням штучного інтелекту. Ціна новинки за попереднім замовленням становить 1199 доларів.

Ердоган відреагував на удар Ірану по Азербайджану 6 марта 2026

Президент Туреччини зателефонував лідеру Азербайджану і висловив свої співчуття братньому народу.

Удар по іранському фрегату: загинули понад 100 моряків 6 марта 2026

Також в іранському постпредстві при ООН спростували твердження про те, що Іран закрив Ормузьку протоку.

 

Вас могут заинтересовать эти отзывы

Ольга Ясновидиця  
Ольга Ясновидиця

Отзывов: 1

Chitta  
Chitta

Отзывов: 1

Каталог отзывов





×

Выберите область поиска

  • Авто
  • Одяг / аксесуари
  • Роботодавці
  • Інше