Співачка Маша Кондратенко представила сатиричний трек "Мухи"

9 августа 2025

Співачка Маша Кондратенко представила сатиричний трек "Мухи".

У відео виконавиця вдала з себе комаху і порухалася у липучці.

 "Мухи" — це історія боротьби між страхом і свободою. Людина, зіштовхуючись із власними обмеженнями, вчиться жити "тут і зараз" — як безстрашна муха, що літає над усім.

Кліп знімали на різних локаціях

"Трек "Мухи" — зухвала алегорія на нашу людську природу. Ми часто намагаємося контролювати те, що є природним і вільним — і в цьому прагненні втрачаємо власну справжню свободу та щирість. Страх і свобода можуть співіснувати, а справжня незалежність приходить через прийняття себе й власних обмежень.

Попри сенс, який ми вкладали в метафоричність та абсурдність наших образів, мені хотілося зберегти у пісні не лише легкість, а й своєрідну безтурботність та наївність, яких нам зараз так бракує", - пояснила Кондратенко.

Маша зіграла роль мухи. Цікавий досвід

До створення кліпу підійшли креативно

Через образ мух і символічні сцени співачка в не менш іронічному кліпі розкриває, як люди часто живуть, опираючись власним страхам, обмеженням і впливу соціального контролю. Водночас вони забувають про просту, природну свободу — бути, жити, дихати «тут і зараз».

"Мухи" - це метафора безстрашності, легкості та прийняття світу таким, яким він є — і себе такими, якими ми є

Нагадаємо, не так давно Маша показувала, які трансформація сталася з її зовнішністю завдяки спорту.

А нещодавно розказувала, як почала сприймати себе без макіяжу.

tabloid.pravda.com.ua

Хочешь узнать больше - читай отзывы

← Вернуться на предыдущую страницу

Читайте также:

Війна в Ірані: Іспанія остаточно відкликала свого посла з Ізраїля 12 марта 2026

В найближчому майбутньому посольство Іспанії в Тель-Авіві очолюватиме тимчасовий повірений у справах.

У якому випадку протеїнові батончики будуть сприяти набору ваги 12 марта 2026

Виявляється, що протеїнові батончики варто вживати лише тим хто активно займається спортом.

"Делегація" Угорщини їде до Києва щодо Дружби: в МЗС відреагували 12 марта 2026

Нафта, що йде трубопроводом Дружба, "є власністю Будапешта, на неї не поширюються санкції", запевняють квазіделегати.

 

Вас могут заинтересовать эти отзывы

Flash Army 4.7
Flash Army

Отзывов: 1

Leo-shop  
Leo-shop

Отзывов: 1

Каталог отзывов





×

Выберите область поиска

  • Авто
  • Одяг / аксесуари
  • Роботодавці
  • Інше