20 июня 2024
Американська оборонна корпорація Northrop Grumman планує створити в Україні виробництво боєприпасів середніх калібрів. Про це напередодні повідомило видання Breaking Defense.
Відповідну заяву офіційно було зроблено одним із директорів компанії Дейвом Бартеллом під час міжнародної виставки Eurosatory 2024 у Парижі.
За його словами, мова йде про боєприпаси середніх калібрів, які використовують багато бойових машин та зенітні антидронові системи. Відповідний намір є результатом урядового проєкту з державним фінансуванням з боку України та погодженням з боку уряду США.
"Це наш перший проект, який оплачується українськими доларами. Ми плануємо розширити це на боєприпаси для танків, 155 мм, і інші, оскільки знаходимо інноваційні процеси", – сказав Бартелл.
Він уточнив, що український уряд зараз загалом інвестує $2 млрд у оборонну промисловість.
При цьому у американській компанії відмовилися від інших коментарів.
Зараз Northrop Grumman є третьою у світі корпорацією за оборонним доходом, який становить близько $32,5 млрд на рік. Лідирують Raytheon Technologies Corporation і Lockheed Martin.
Раніше президент Володимир Зеленський заявив, що Україна та США спільно вироблятимуть зброю. А пізніше стало відомо, мова йде про виробництво ППО.
Новини від Корреспондент.net в Telegram та WhatsApp. Підписуйтесь на наші канали https://t.me/korrespondentnet та WhatsApp
Хочешь узнать больше - читай отзывы
← Вернуться на предыдущую страницу
Шахраї з використанням штучного інтелекту заробляють до 4,5 разів більше, ніж звичайні, як повідомили в Інтерполі 18 марта 2026
Як і багато винаходів людства, так званий штучний інтелект поставлений на службу не лише добропорядним громадянам, але й шахраям. Останні за допомогою ШІ отримують прибуток у 4,5 рази вищий, ніж при використанні класичних прийомів обману своїх жертв, підрахували представники Інтерполу.
OpenAI відмовиться від другорядних розробок, щоб не програти конкурентам у гонці штучного інтелекту 17 марта 2026
Після виходу восени 2022 року ChatGPT стартап OpenAI проявляв захопливу активність і всепроникність з точки зору пошуку нових способів використання ШІ, але в умовах жорсткої конкуренції така тактика вже не може виправдовуватися з точки зору бізнесу. Керівництво компанії готується визначити пріоритетні напрямки розвитку, щоб відмовитися від другорядних.
Найкращий дизель 2026 року створили у Фінляндія: що в ньому особливого 17 марта 2026
Найкращий дизель 2026 року створили у Фінляндія: що в ньому особливого