13 января 2025
Правлячий режим РФ вирішив не виділяти кошти з федерального бюджету на оснащення цивільних аеродромів технічними засобами виявлення та протидії безпілотникам. Відповідне рішення випливає з нової версії федерального проєкту Розвиток інфраструктури, забезпечення безпеки та формування спеціалізованої системи сертифікації безпілотних авіаційних систем (БАС). Про це обізнані джерела повідомили виданню Відомості.
Раніше передбачалося, що до 2028 року 31 аеропорт Росії буде оснащений системами антидронового захисту, а уряд РФ виділить на це понад 11 млрд руб.
Рішення влади не надавати фінансування на захист від дронів торкнеться всіх аеродромів, що належать до об'єктів транспортної інфраструктури І категорії.
Мова про аеропорти Москви, Санкт-Петербурга, Сочі, Єкатеринбурга, Новосибірська, Красноярська, Уфи, Казані, Мінеральних Вод, Хабаровська, Омська, Челябінська, Південно-Сахалінська, Якутська, Тюмені, Калінінграда та ін.
Віце-прем'єр Віталій Савельєв На початку грудня 2024 року повідомив про його можливе "перескладання" держбюджету. Тоді він зазначав, що "на це є суб'єктивні та об'єктивні причини", а очікуване зниження фінансування буде "невеликим", нагадало видання.
Нагадаємо, Росавіація повідомила про призупинення роботи трьох аеропортів Федерації. Тимчасові обмеження на прийом і виліт літаків запроваджені в аеропортах трьох міст Росії: Казані, Нижньокамську та Ульяновську.
Новини від Корреспондент.net в Telegram та WhatsApp. Підписуйтесь на наші канали https://t.me/korrespondentnet та WhatsApp
Хочешь узнать больше - читай отзывы
← Вернуться на предыдущую страницу
Трамп зробив заяву про Ормузьку протоку 8 апреля 2026
Сполучені Штати Америка "допоможуть" із проходженням суден в Ормузькій протоці, наголосив Трамп.
Іран і Оман стягуватимуть плату за прохід Ормуза 8 апреля 2026
Кошти від транзитних зборів Тегеран планують спрямувати на відновлення пошкодженої інфраструктури.
Міноборони Німеччини прокоментувало заборону на виїзд чоловіків за кордон 8 апреля 2026
Наразі ця вимога фактично не діє, оскільки військова служба в Німеччині залишається добровільною.