7 марта 2016
Певица Кристина Орбакайте поделилась с поклонниками на странице в Instagram архивным снимком, на котором позирует вместе с мамой Аллой Пугачевой.
Фотография была сделана 30 лет назад во время прогулки в парке. В семье Пугачевой ежегодно отмечается день весны в первое воскресенье марта. Такой праздник придумала сама певица.
"Первое воскресенье весны 30 лет назад. 2 марта 1986 года. Парк Сокольники", – подписала снимок Кристина.

Хочешь узнать больше - читай отзывы
← Вернуться на предыдущую страницу
Чарльз III і королева Камілла представили різдвяну листівку та обрали для неї символічне фото: у чому особливість кадру 8 декабря 2025
Чарльз III і королева Камілла представили різдвяну листівку та обрали для неї символічне фото: у чому особливість кадру Це давня традиція британської корони
Орбан лякає угорців війною з Росією 8 декабря 2025
Чинний прем'єр закликав угорців до молитов, оскільки, за його словами, ситуація виходить за межі людських можливостей.
OpenAI заявила, що рекомендації по покупкам, які з'явилися в ChatGPT, не є рекламою 8 декабря 2025
Платні підписники ChatGPT почали звертати увагу на появу нової підказки з текстом «Купити товари для дому та продукти. Підключіть Target», за допомогою якої можна зв'язати свій акаунт з роздрібною мережею Target, що є партнером OpenAI. Багато хто сприйняв це повідомлення як рекламу, але OpenAI це заперечує.