9 ноября 2012
Кристина Орбакайте через несколько недель собирается крестить дочь Клаву в католической церкви.
Таким образом у каждого из троих детей артистки будет свое "личное" вероисповедание: старший Никита Пресняков крещен в православной церкви, Дени Байсаров – мусульманин.
О том, что 8-месячная дочь певицы Клавдия пройдет обряд крещения по канонам католической церкви, Орбакайте сообщила сама.
"Дочь хотим окрестить в Москве. Она примет мою веру – католическую", - сообщила певица.
Кстати, Кристина также обмолвилась о том, что, вопреки слухам, ее старшенький пока не намерен жениться: "Нашу семейку то сводят, то разводят. Но! Никита свадьбу пока не планирует, а я разводиться и не собиралась".
Хочешь узнать больше - читай отзывы
segodnya.ua
← Вернуться на предыдущую страницу
ЄС закликає Трампа розмістити винищувачі в Румунії 21 августа 2025
Йдеться про можливе базування літаків F-35 на території Румунії, де НАТО будує авіабазу для стримування потенційних загроз із боку Росії.
Стало відомо, як ексдружина Віктора Розового відреагувала на скандальне інтервʼю з інтимними подробицями їхнього життя 21 августа 2025
Стало відомо, як ексдружина Віктора Розового відреагувала на скандальне інтервʼю з інтимними подробицями їхнього життя Жінка звинуватила журналістку у брехні, а ексчоловіка – у порушенні договору
В Індії пройшли успішні випробування балістики середньої дальності 21 августа 2025
Випробувана індійською армією балістична ракета є варіантом міжконтинентальної ракети Agni-5.