10 января 2024
Поки одні зірки обирають катання на лижах, інші шукають тепла на пляжах. Серед другої категорії цього року і співачка Світлана Лобода, яка подалася на Балі.
У своєму сторіс вона запостила кілька селфі та показала відео з місцевою фауною.
Лобода наробила контенту з мавпочкою
Лобода із балійським красенем :)
До речі, на Балі нині кого тільки не зустрінеш. Наприклад, днями учасниці 11 сезону "Холостяка" засвітилися в компанії російського репера Моргенштерна.
Також на острові зустріла Новий рік блогерка та екс-"ВІА Гра" Санта Дімопулос. Там вона відпочивала ще з грудня разом із 4-річною дочкою Софією. А от саме новорічну ніч Дімопулос, з її слів, зустріла сама без доньки та чоловіка.
Нагадаємо, Лобода нещодавно показала в мережі молодшу дочку Тільду, про яку, до речі, не часто говорить публічно.
Хочешь узнать больше - читай отзывы
← Вернуться на предыдущую страницу
Макрон зібрався відвідати Гренландію 8 июня 2025
Еммануель Макрон стане першим іноземним лідером, який відвідав Гренландію з того часу, як американський президент Дональд Трамп висловив інтерес до приєднання до США цього острова.
В Росатомі зробили заяву про Запорізьку АЕС 8 июня 2025
Підконтрольна правлячому режиму РФ компанія заявила про нібито "спільну думку" з МАГАТЕ про "безпечні умови" експлуатації станції.
Росіяни знайшли нового "ворога" замість США - опитування 8 июня 2025
Найбільш "недружньою" країною для громадян РФ вперше стала Німеччина, тоді ж як США зайняли тільки четверте місце.