Різатдінова розказала, чому розійшлася з бойфрендом та скільки має заробляти її обранець

10 января 2024

30-річна гімнастка Ганна Різатдінова зізналася, чому розійшлася з загадковим бойфрендом, про стосунки з яким натхненно розповідала на початку повномасштабного вторгнення і навіть мрія про весілля.

Як виявилося, війна показала, що вони не дуже підходять одне одному. Про це Аня повідомила на виставці Соні Морозюк у коментарі Люкс ФМ.

"Війна внесла свої корективи, але ми дружимо, товаришуємо, допомагаємо одне одному, час показав, що не твоє, або я подорослішала, або я щось зрозуміла", - зазначила спортсменка і уточнила, що саме вона стала ініціатором завершення стосунків.

Ганна не розкривала особу свого бойфренда, але була впевнена, що це її людина

"Війна показала, що я дуже змінилася і кохана людина дуже змінилася, мені потрібне трошки інше і йому потрібно трішки інше. Мені потрібна людина, яка буде дарувати мені тепло, ось цей затишок, про який я мріяла з дитинства. Я з 5 років у спорті, і в мене не було такого моменту, коли мати мене обійме, вона тренерка, мені цього не вистачає, саме обіймів, щоб людина була зі мною, щоб підтримувала мене, саме це я шукаю", - зізналася Аня.

Різатдінова шукає в партнері підтримки та затишних обіймів

Фото з Instagram

На запитання, чи має її обранець заробляти більше за неї, Різатдінова сказала:

"Напевно, це важливо навіть не для мене, а для якогось балансу, мій партнер повинен заробляти точно не менше, ніж я. Це не більше 5 тисяч доларів".

Також олімпійська призерка відповіла, чи спілкується з батьком свого сина, Олександром Онищенком.

"Наші стосунки не змінилися. Коли мені потрібно зробити якийсь документ саме по дитині або якийсь договір на паспорт, так, авжеж, ми спілкуємося. Але інших спільних тем у нас немає. Дитина в основному живе зі мною, менше спілкування саме з татом, але в нього є мати", - заявила Різатдінова.

Як відомо, Ганна болісно переживала розрив з Олександром Онищенком

Нагадаємо, Різатдінова народила сина від Онищенка у листопаді 2017. Хлопця назвали Романом, як звуть батька Онищенка. У серпні 2019-го гімнастка підтвердила розставання з Олександром.

tabloid.pravda.com.ua

Хочешь узнать больше - читай отзывы

← Вернуться на предыдущую страницу

Читайте также:

Чи варто купувати парфуми на розлив? 17 апреля 2025

Не секрет, що брендові парфуми коштують недешево, втім є спосіб купувати улюблені аромати, причому оригінальні. Для цього достатньо купити парфуми на розлив і можете насолоджуватися!

Еще раз об особенностях профессиональной уходовой косметики 9 апреля 2025

Преимущества и уникальные особенности профессиональной уходовой косметики действительно ощутимы по сравнению с косметикой, которую можно приобрести в масс-маркетах

Росія різко збільшила вплив РПЦ в Африці - ЦПД 8 апреля 2025

За три роки роботи екзархату РПЦ на континенті було відкрито парафії у 30 країнах, половина з яких з’явилась у 2022 році.

 

Вас могут заинтересовать эти отзывы

КОЛО 5.0
КОЛО

Отзывов: 1

Юристи 0.6
Юристи

Отзывов: 1

Каталог отзывов





×

Выберите область поиска

  • Авто
  • Одяг / аксесуари
  • Роботодавці
  • Інше