Лукашенко заявив, що він "завжди на стрьомі" і йому "остогидла" влада

25 сентября 2022

Самопроголошений президент Білорусі Олександр Лукашенко заявив, що йому «набридло» бути при владі. Тому що майже 30 років він "завжди на стрьомі". Про це він сказав під час візиту до меморіалу Хатинь, повідомляє його прес-служба.

При цьому Лукашенко вважає, що якщо до влади в країні прийдуть нові люди, він не бачить гарантій, що вони зможуть "утримати владу".

"Коли кажуть: "От Лукашенку, скільки він там буде..." Слухайте, та мені це вже набридло. Це ж скоро 30 років: і вдень, і вночі ти завжди на стрьомі. А з іншого боку, думаю: "Ну гаразд, добре. Плюнув, пішов. Ніхто в мене камінь за великим рахунком не кине". А що буде з вами? І де гарантія, що… Ну гаразд, ми приведемо до влади (у нас ще вистачає) нормальних людей. А де гарантія, що вони утримають цю владу? Де гарантія? Гарантії немає. І тоді з вас почнуть повільно, знизу вгору чи зверху вниз шкуру здирати. І я, якщо буду живий, як я житиму? Або діти мої - мене не буде, як вони будуть жити? Вони ж всі поруч зі мною, у строю", - заявив формальний лідер Білорусі.

Нагадаємо, Лукашенко вирішив порубати дров "для мешканців Європи", щоб вони не замерзли взимку.

Раніше самопроголошений президент заявив, що Білорусь хочуть приєднати до НАТО.

Також він повідомив, що у Білорусі не буде мобілізації.

korrespondent.net

Хочешь узнать больше - читай отзывы

← Вернуться на предыдущую страницу

Читайте также:

Анатолій Анатоліч поділився фото з дочками та звернувся до організаторів "п'яних вечірок" 3 февраля 2023

"Знищив би фізично": Анатолій Анатоліч поділився фото з дочками та звернувся до організаторів "п'яних вечірок" Шоумен розповів про виховання своїх дітей

SpaceX выполнила 200-й пуск ракеты Falcon 9 — на орбиту выведены ещё 53 спутника Starlink 3 февраля 2023

Компания SapceX сегодня выполнила юбилейный 200-й космический запуск ракеты серии Falcon 9. На орбиту были выведены 53 новых интернет-спутника Starlink. Для уже использовавшейся ранее многоразовой первой ступени ракеты Falcon 9 текущий запуск был пятым по счёту.

Європарламент закликав готувати переговори щодо вступу України до ЄС 3 февраля 2023

Євросоюзу настав час працювати над початком переговорів про вступ України та підтримувати дорожню карту з викладом наступних кроків, вважають євродепутати.

 

Вас могут заинтересовать эти отзывы

Лелека 0.4
Лелека

Отзывов: 1

Каталог отзывов

×

Выберите область поиска

  • Авто
  • Одежда / аксессуары
  • Работодатели
  • Другое