У Франції ініціюють розслідування проти "друзів Путіна"

25 сентября 2022

У Франції вісім депутатів пропрезидентської партії звернулися до нижньої палати парламенту країни з проханням створити комітет із розслідування можливого фінансування французьких політсил Росією. Про це у суботу, 24 вересня, повідомляє Reuters.

Автори листа посилаються на американські розвіддані, в яких йшлося про те, що Росія заплатила сотні мільйонів євро політичним партіям "з метою вплинути на вибори".

У цьому контексті законодавці згадали одного із кандидатів минулих президентських виборів, лідера правої партії Марін Ле Пен, яка досі погашає кредит, наданий їй російськими банками.

"Ці факти ясно вказують на те, що російська сторона матиме вагу у французьких публічних дебатах… вони вимагають створення слідчого комітету для встановлення того, чи отримували французькі політичні партії – і які з них – вигоду від російського фінансування", – написали депутати.

14 вересня CNN опублікував розсекречений звіт американської розвідки про фінансування Росією політиків у всьому світі.

З 2014 року Кремль з метою посилення власного політичного впливу витратив на іноземних політиків та чиновників у понад 20 країнах світу 300 мільйонів доларів.

За словами джерел видання, РФ підтримувала, зокрема, праві та націоналістичні рухи. Конкретні імена політиків та назв партій співрозмовники CNN вказувати відмовилися.

Раніше ЗМІ повідомляли, що Ле Пен підозрюють у систематичному зловживанні коштами ЄС.

Нагадаємо, що раніше Марін Ле Пен заплатила Європарламенту 300 тисяч євро. Генеральний суд ухвалив, що гроші необхідно повернути назад, тому що Ле Пен не змогла довести, що "її помічник виконував фактичну роботу для неї".

korrespondent.net

Хочешь узнать больше - читай отзывы

← Вернуться на предыдущую страницу

Читайте также:

Мішу Романову з "ВІА Гри" запідозрили в романі з радником Зеленського 14 апреля 2024

Мішу Романову з "ВІА Гри" запідозрили в романі з радником Зеленського. Фото

Кіану Рівз вперше за довгий час показав свою кохану 14 апреля 2024

59-річний канадський актор Кіану Рівз разом зі своєю дівчиною, американською художницею Александрою Грант відвідали MOCA Gala 2024 у Лос-Анджелесі. Пара з'явилася разом на публіці вперше з листопада минулого року.

Элегантный костюм – основа мужского гардероба! 10 апреля 2024

Чем бы вы не занимались, но в вашем гардеробе непременно должен быть хоть один мужской костюм, а еще лучше – два

 

Вас могут заинтересовать эти отзывы

Мед-сервіс 0.2
Мед-сервіс

Отзывов: 1

Брокард  
Брокард

Отзывов: 1

Каталог отзывов

×

Выберите область поиска

  • Авто
  • Одяг / аксесуари
  • Роботодавці
  • Інше