У Франції ініціюють розслідування проти "друзів Путіна"

25 сентября 2022

У Франції вісім депутатів пропрезидентської партії звернулися до нижньої палати парламенту країни з проханням створити комітет із розслідування можливого фінансування французьких політсил Росією. Про це у суботу, 24 вересня, повідомляє Reuters.

Автори листа посилаються на американські розвіддані, в яких йшлося про те, що Росія заплатила сотні мільйонів євро політичним партіям "з метою вплинути на вибори".

У цьому контексті законодавці згадали одного із кандидатів минулих президентських виборів, лідера правої партії Марін Ле Пен, яка досі погашає кредит, наданий їй російськими банками.

"Ці факти ясно вказують на те, що російська сторона матиме вагу у французьких публічних дебатах… вони вимагають створення слідчого комітету для встановлення того, чи отримували французькі політичні партії – і які з них – вигоду від російського фінансування", – написали депутати.

14 вересня CNN опублікував розсекречений звіт американської розвідки про фінансування Росією політиків у всьому світі.

З 2014 року Кремль з метою посилення власного політичного впливу витратив на іноземних політиків та чиновників у понад 20 країнах світу 300 мільйонів доларів.

За словами джерел видання, РФ підтримувала, зокрема, праві та націоналістичні рухи. Конкретні імена політиків та назв партій співрозмовники CNN вказувати відмовилися.

Раніше ЗМІ повідомляли, що Ле Пен підозрюють у систематичному зловживанні коштами ЄС.

Нагадаємо, що раніше Марін Ле Пен заплатила Європарламенту 300 тисяч євро. Генеральний суд ухвалив, що гроші необхідно повернути назад, тому що Ле Пен не змогла довести, що "її помічник виконував фактичну роботу для неї".

korrespondent.net

Хочешь узнать больше - читай отзывы

← Вернуться на предыдущую страницу

Читайте также:

Тест на українця пройдено - Орландо Блум вимовив "Укрзалізниця" і потролив лідера гурту U2 Боно 28 марта 2023

Тест на українця пройдено: Орландо Блум вимовив "Укрзалізниця" і потролив лідера гурту U2 Боно. Відео У співака не вийшло це зробити так чітко

У Дію додали довгоочікувану послугу для водіїв 28 марта 2023

Український світ автомобілістів став одним із найбільш просунутих за останні кілька років і основну роль у цьому розвитку відіграв додаток Дія. При цьому Міністерство цифрової трансформації та МВС не збираються зупинятися на досягнутому та регулярно додають нові функції та послуги.

Neuralink Ілона Маска шукає партнера для тестування мозкових імплантів на людях 28 марта 2023

Neuralink Ілона Маска шукає партнера для тестування мозкових імплантів на людях

 

Вас могут заинтересовать эти отзывы

Шахраї  
Шахраї

Отзывов: 1

Каталог отзывов

×

Выберите область поиска

  • Авто
  • Одежда / аксессуары
  • Работодатели
  • Другое