У Франції ініціюють розслідування проти "друзів Путіна"

25 сентября 2022

У Франції вісім депутатів пропрезидентської партії звернулися до нижньої палати парламенту країни з проханням створити комітет із розслідування можливого фінансування французьких політсил Росією. Про це у суботу, 24 вересня, повідомляє Reuters.

Автори листа посилаються на американські розвіддані, в яких йшлося про те, що Росія заплатила сотні мільйонів євро політичним партіям "з метою вплинути на вибори".

У цьому контексті законодавці згадали одного із кандидатів минулих президентських виборів, лідера правої партії Марін Ле Пен, яка досі погашає кредит, наданий їй російськими банками.

"Ці факти ясно вказують на те, що російська сторона матиме вагу у французьких публічних дебатах… вони вимагають створення слідчого комітету для встановлення того, чи отримували французькі політичні партії – і які з них – вигоду від російського фінансування", – написали депутати.

14 вересня CNN опублікував розсекречений звіт американської розвідки про фінансування Росією політиків у всьому світі.

З 2014 року Кремль з метою посилення власного політичного впливу витратив на іноземних політиків та чиновників у понад 20 країнах світу 300 мільйонів доларів.

За словами джерел видання, РФ підтримувала, зокрема, праві та націоналістичні рухи. Конкретні імена політиків та назв партій співрозмовники CNN вказувати відмовилися.

Раніше ЗМІ повідомляли, що Ле Пен підозрюють у систематичному зловживанні коштами ЄС.

Нагадаємо, що раніше Марін Ле Пен заплатила Європарламенту 300 тисяч євро. Генеральний суд ухвалив, що гроші необхідно повернути назад, тому що Ле Пен не змогла довести, що "її помічник виконував фактичну роботу для неї".

korrespondent.net

Хочешь узнать больше - читай отзывы

← Вернуться на предыдущую страницу

Читайте также:

Дослідники довели, що Омега-3 можуть покращити здоров’я мозку 6 декабря 2022

Більше підтверджень того, що добре для серця – добре для голови.

Названо 5 хвороб, які всі намагаються лікувати самостійно 6 декабря 2022

Названо 5 хвороб, які всі намагаються лікувати самостійно

В приложениях для Hyundai и других авто нашли уязвимости, позволяющие дистанционно захватить контроль над машиной 6 декабря 2022

Как минимум в трёх мобильных приложениях, предназначенных для дистанционного запуска автомобилей и разблокировки замков, обнаружены уязвимости, позволяющие удалённо выполнять различные команды. Речь идёт о приложениях Hyundai и Genesis, а также платформе SiriusXM, используемой различными автопроизводителями, включая Acura, Honda, Nissan, Toyota и др.

 

Вас могут заинтересовать эти отзывы

HQD Cuvie Plus 4.7
HQD Cuvie Plus

Отзывов: 1

Kursoviks 0.1
Kursoviks

Отзывов: 1

Каталог отзывов

×

Выберите область поиска

  • Авто
  • Одежда / аксессуары
  • Работодатели
  • Другое