10 октября 2025

Принцеса Вельска Кейт 9-го жовтня відвідала організацію Home-Start Oxford,яка надає підтримку родинам із маленькими дітьми, які перебувають у скруті.
Її Високість поспілкувалася з волонтерами та підопічними організації, особлитву увагу приділивши малюкам.

Багатодітна Кейт завжди дуже тепло спілкується з малюками
На Кетрін був костюм від Victoria Beckham насиченого кольору оливи, який вона вже надягала раніше, але цього разу вирішила скомбінувати із джемпером такого ж кольору.

Принцесі вручили квіточку

Міддлтон здійснила нову яскраву появу на публіці
Нагадаємо, цієї осені дружина принца Вільяма уже не вперше з'являється на публіці в брючному костюмі. Картатий від Bella Freud вона вже встигла вигуляти двічі з проміжком у лічені тижні.
Як відомо, в 43-річної принцеси Кейт є звичка купляти вбрання, які їй подобаються, одразу в декількох кольорах. А деяким речам у її гардеробі вже понад 10 років.
Хочеш дізнатися більше — читай відгуки
← Вернуться на предыдущую страницу
Сучасні інтимні товари для комфорту, близькості та нових вражень 29 июля 2026
Як наголошують експерти, інтимні пристосування можуть стати корисним доповненням до сексуального життя дорослих людей. Вони допомагають урізноманітнити і оновити близькість
Важливість контролю витрати пального для бізнесу і не тільки 29 июля 2026
Пальне є однією з найбільших статей витрат для підприємств, діяльність яких пов'язана з використанням транспорту. Тому контроль палива перестав бути лише способом обліку – сьогодні це ефективний інструмент оптимізації витрат
Ранні симптоми ревматоїдного артриту перерахували вчені 28 июля 2026
Ревматоїдний артрит – це хронічне системне захворювання сполучної тканини, яке вражає частіше дрібні суглоби кистей…