21 апреля 2016
Чотириденний візит президента Петра Порошенка до Японії на початку квітня коштував майже 5 мільйонів гривень. Про це пише "Українська правда" з посилання на відповідь на запит "Українських новин"
Зазначається, що на організацію візиту Порошенка 4-8 квітня витратили 4,7 мільйона гривень, 24,1 тисячі доларів і 7,9 тисячі євро.
Так, лише переліт для президента та першої леді коштував більше 4,7 млн грн. Хоча це ще не остаточна цифра. Точну суму перельоту президентської родини та українських делегатів буде визначено протягом місяця.
На проживання української делегації витратили 7,9 тисячі євро, а за проживання передової делегації українська сторона заплатила 16,2 тисячі доларів. Виплати добових – 7,9 тисячі доларів.
Нагадаємо, 5 квітня президент приїхав до Японії на запрошення прем'єр-міністра Сіндзо Абе. Глава української держави зустрівся не лише із Сіндзо Абе, але і керівниками обох палат парламенту Японії, іншими високопосадовцями, а також представниками японського бізнесу.
Під час свого візиту в Японії, президент України Петро Порошенко дозволив в'їжджати до України без віз громадянам Японії, які користуються дипломатичними паспортами. Указом передбачається внесення змін до статті 1 указу президента від 19 липня 2005 року № 1107 "Про встановлення безвізового режиму для громадян Японії", доповнивши її частиною другою.
Хочешь узнать больше - читай отзывы
← Вернуться на предыдущую страницу
Імбир знімає спазм судин та бореться з нападами нудоти 27 июня 2026
Що свіжий, що сушений імбир - дуже корисний.
Представлено павербанк Belkin, здатний зарядити iPhone до 50 % за 39 хвилин 27 июня 2026
Представлено павербанк Belkin, здатний зарядити iPhone до 50 % за 39 хвилин
Як не можна зберігати чай: кілька порад для різних сортів 27 июня 2026
Коли мова заходить про зіпсований чай, мається на увазі окислювальний процес, який вбиває його смак…