2 января 2026
Міністр оборони Словаччини Роберт Каліняк вважає, що Україна ніколи не приєднається до Північноатлантичного альянсу, а також матиме проблеми з євроінтеграцією. Про це він сказав в інтерв'ю інформаційному агентству Словацької Республіки TASR.
Каліняк, який є однопартійцем прем’єра Словаччини Роберта Фіцо, також скептично висловився щодо Коаліції охочих, яка, на його думку, не зробила нічого суттєвого.
"Вона відрядила якихось солдатів? Ні, не відрядила. Звичайно, що ні", – заявив Каліняк, додавши, що Київ нібито мав шанс закінчити війну ще в 2022 році.
Також керівник Міноборони Словаччини вважає, що ЄС не повинен втручатися у спільну оборону. Командувати нею має Північноатлантичний альянс, адже два командування не можуть забезпечити оборону.
Раніше прем’єр Словаччини Роберт Фіцо заявив про надмірні вимоги до Сербії для вступу в ЄС, тоді як "непідготовлена" Україна отримує активну підтримку великих гравців ЄС.
Нагадаємо, Угорщина, Словаччина та Чехія не матимуть фінансових зобов'язань в рамках рішення про 90 млрд євро фінансової підтримки ЄС Україні у 2026-2027 роках.
Новини від Корреспондент.net в Telegram та WhatsApp. Підписуйтесь на наші канали https://t.me/korrespondentnet та WhatsApp
Хочеш дізнатися більше — читай відгуки
← Вернуться на предыдущую страницу
Lenovo просить 5000 доларів за цей моноблок: і ось чому 22 апреля 2026
Lenovo просить 5000 доларів за цей моноблок: і ось чому
Чоловіку Олі Полякової, який досі користується кнопковим телефоном, зробили несподіваний подарунок після скандального інтервʼю 22 апреля 2026
Чоловіку Олі Полякової, який досі користується кнопковим телефоном, зробили несподіваний подарунок після скандального інтервʼю Вадима Буряковського почали впізнавати на вулицях і він став "зіркою"
YouTube почне видаляти дипфейки за запитами знаменитостей, але не всі 22 апреля 2026
Адміністрація YouTube вдосконалила функцію моніторингу дипфейків — створені штучним інтелектом відеоролики з участю знаменитостей незабаром почнуть зникати з платформи за запитами самих знаменитостей. Але не всі.