4 декабря 2021
45-річна телеведуча і мама трьох дітей Марічка Падалко запостила в мережу своє фото в купальнику.
"Фантастичний маєш вигляд", - написала колезі в коментарях Людмила Барбір. Інші підписники теж розхвалили фігуру Марічки.
"Ще до наслідків all-inclusive", - жартома підписала своє Падалко, яка відпочиває в Єгипті разом із родиною.
Як відомо, спорт є значною частиною життя Падалки. Три роки тому вони з чоловіком Єгором Соболєвим перепливли Босфор, а в 2017-му Марічка стала бронзовою призеркою півмарафону у Полтаві.
Хочешь узнать больше - читай отзывы
← Вернуться на предыдущую страницу
Трамп дозволив китайські авто в США, але поставив жорстку умову 20 января 2026
Трамп дозволив китайські авто в США, але поставив жорстку умову
Актриса Дар'я Трегубова заінтригувала гігантським букетом тюльпанів 20 января 2026
Актриса Дар'я Трегубова, яка ще минулого року розійшлася з бойфрендом, схоже, має нового і доволі романтичного залицяльника.
На Київщині 7-річний хлопчик застрелив 6-річну сусідку з батькової рушниці: суд виніс вирок у резонансній справі 20 января 2026
На Київщині 7-річний хлопчик застрелив 6-річну сусідку з батькової рушниці: суд виніс вирок у резонансній справі За трагічний випадок відповідатиме власник зброї