15 ноября 2016
Развод Анджелины Джоли и Брэда Питта повлиял не только на жизнь знаменитого семейства, но и на Марион Котийяр, поневоле оказавшейся разлучницей в глазах многих инсайдеров, журналистов и поклонников. Отношения, которые играли Марион и Питт в фильме "Союзники", многим показались очень правдоподобными, и все сразу решили, что именно роман с актрисой стал причиной желания Джоли развестись с супругом. Вскоре выяснилось, что все это - лишь домыслы и беспочвенные слухи, а Марион счастлива в браке и беременна от своего любимого мужчины Гийома Кане.
На днях Марион Котийяр впервые вышла в свет после слухов касательно ее романа с Брэдом Питтом. Беременная актриса появилась на премьере фильма "Союзники" в длинном элегантном платье темно-синего цвета, с изысканными укладкой и макияжем. К слову, на красной дорожке Котийяр позировала и со своим партнером по картине Брэдом Питтом, однако держались они скромно и сдержанно, как хорошие коллеги и друзья.




Хочешь узнать больше - читай отзывы
← Вернуться на предыдущую страницу
Дружина Остапчука заявила, що його колишня не дає дозвіл на продаж будинку та знущається з них 27 декабря 2025
Скандал між шоуменом Володимиром Остапчуком і його колишньою дружиною Христиною Горняк через будинок, куплений у шлюбі, розгорівся з новою силою. Після того, як у квітні вони змогли домовитися, що продадуть будинок і розділять кошти 50 на 50, Остапчук намагався знайти покупця. Але це виявилося доволі важко, особливо за ціну, яку хоча Христина.
Вплив Ілона Маска в технічній індустрії зменшився — його обійшов глава Oracle Ларрі Еллісон 27 декабря 2025
Зліт котирувань акцій Oracle у вересні цього року на короткий час зробив співзасновника компанії найбагатшою людиною планети, але подальше посилення скептицизму інвесторів щодо поточного стану ринку ШІ призвело до падіння курсу акцій Oracle на 40%. У будь-якому випадку, в контексті цього сегмента ринку саме Еллісона слід вважати більш впливовою особою, ніж Ілона Маска.
Мішель Обама у декольтованій сукні з мережива притулилася до чоловіка на різдвяному фото 27 декабря 2025
44-й президент США Барак Обама та його дружина, колишня перша леді й адвокатка Мішель Обама звернулися до своїх шанувальників з нагоди Різдва.