29 мая 2025
Власник Telegram Павло Дуров розповів на своєму Telegram-каналі про велику угоду із засновником Tesla та найбагатшою людиною світу Ілоном Маском.
Зокрема, він повідомив про співпрацю з компанією Маска у сфері штучного інтелекту xAI. Дуров розповів про інтеграцію до месенджера чат-бота Grok від xAI. Цей бот вже працює в соцмережі X Маска, його американський підприємець запустив у спробі нав'язати боротьбу проєкту свого колишнього соратника Сема Альтмана з OpenAI (ChatGPT).
Вже влітку користувачі матимуть доступ до ШІ від Маска всередині програми, буде доступний розумний пошук та функції «розширення» повідомлень від нейромережі, запевняє Дуров.
Проєкт Маска матиме доступ до клієнтів Telegram, а Дуров - 300 млн доларів та 50% від доходів з підписок на xAI у месенджері.
Зрештою Маск розширить базу потенційних клієнтів - до 550 млн користувачів соцмережі X (близько 700 тис. платних передплатників) додасться ще мільярд користувачів Telegram (15 млн платних). У ChatGPT наприкінці минулого року було близько 200 млн. активних користувачів.
Раніше Ілон Маск заявив, що після глобального збою у соцмережі X, мільярдер повернувся до роботи 24/7.
Новини від Корреспондент.net в Telegram та WhatsApp. Підписуйтесь на наші канали https://t.me/korrespondentnet та WhatsApp
Хочешь узнать больше - читай отзывы
← Вернуться на предыдущую страницу
Південна Корея розгорнула "систему-вбивцю далекобійної артилерії" КНДР 17 декабря 2025
Нові комплекси здатні вражати північнокорейські далекобійні артилерійські засоби, зокрема й заховані в печерах.
Раміна в фітнеслуці з вигадливими вирізами наробила атмосферних фото на узбережжі Португалії 17 декабря 2025
Раміна ефектно пробіглася пляжем
Джолі у щирій фотосесії вирішила вперше показати, як виглядає її тіло після мастектомії 16 декабря 2025
Американська акторка Анджеліна Джолі, яка в 2013-му році перенесла превентивну операцію з видалення молочних залоз через підвищений ризик розвитку раку грудей, уперше покаже шрами на своєму тілі.