11 марта 2024
У житті першої леді України Олени Зеленської є людина, яку вона називає "найкращою" та вважає однією з найближчих. Мова про подругу дружини українського президента. Вони дружать уже понад 18 років.
Як можна зрозуміти зі слів першої леді, ця дружба дуже міцна і не розривається попри сучасні страшні реалії, а натомість лише підсилюється та міцнішає. Відверто про близьку подругу Зеленська розповіла Дмитру Комарову в рамках інтерв'ю для його проєкту "Світ навиворіт".
Дружина гаранта зазначила, що мати подруг для неї – то велика цінність. Зі своєю Іриною перша леді знайома півжиття, тож ця дружба перевірена часом.
"Без подруг узагалі життя неможливе. Я, наприклад, свою подружку Ірину знаю з 18 років. Зараз мені 46. Більшу частину життя ми разом. І жодного разу я не засумнівалася в тому, що це найкраща людина в моєму житті. І це дуже круто – мати подруг", – поділилася Зеленська.
Можна припустити, що Олена Володимирівна говорила про дружину українського коміка, колишнього актора студії "Квартал 95" Олександра Пікалова. З Іриною Пікаловою Зеленська дійсно дружить уже багато років, про що колись розповідала на особистій сторінці в Instagram, показуючи архівні фото.
"Дослідження про щастя довело, що дружба та щирі стосунки найважливіщі для людини. З цим важко не погодитись… Чи є у вас друзі, з якими ви знайомі з дитинства або юності та разом йдете по життю? Мені дуже пощастило, адже в мене такий друг є! Іро, пишаюся нашою дивовижною дружбою", – зворушливо зверталася до Пікалової перша леді в 2019 році.
Як писав OBOZ.UA, у тому ж інтервʼю Зеленська зізналася, що в дитинстві мріяла про літаки та роботу стюардесою. Вона романтизувала цю професію, але з плином часу реалізувати ціль не вдалося, тому майбутній сценаристиці довелося піти навчатися до Криворізького національного університету на архітектора.
Тільки перевірена інформація в нас у Telegram-каналі OBOZ.UA та Viber. Не ведіться на фейки!
Хочешь узнать больше - читай отзывы
← Вернуться на предыдущую страницу
Кароль із кицькою презентувала концептуальну колекцію лаків для нігтів 18 июля 2025
Співачка Тіна Кароль презентувала beauty-колаборацію разом з брендом професійних nail-матеріалів LUNAmoon - колекцію гель-лаків з ефектом Cat Eye.
Сенатор Грем наполягає на законі щодо "драконівських" санкцій 17 июля 2025
Політик збирається обговорити законопроєкт з главою Білого дому і назвав документи на його користь.
Диявол криється в деталях: що не так з планом Трампа 17 июля 2025
Схема закупівлі зброї між Штатами та НАТО має формат лише рамкової програми, а не детальний план підтримки України. Попереду найголовніше - переговори між союзниками, проте у Європі є вже перші відмови.