8 октября 2016
Американская актриса украинского происхождения Милла Йовович снялась для обложки эксклюзивного выпуска журнала VS. Magazine. В этот раз на заглавной странице глянца актриса появилась вместе с восьмилетней дочерью Эвер Габо.
Для фотосессии мама и дочь вжились в роли иммигрантов, переехавших в Нью-Йорк во время Великой депрессии.
Хочешь узнать больше - читай отзывы
← Вернуться на предыдущую страницу
В РФ загорівся завод з виробництва деталей РСЗВ 12 июля 2025
Місцева влада заявила про загоряння "розчинника і фарби всередині малярно-фарбувального цеху" в Орську.
ЦПД спростував фейк про закриття аеропорту в Жешуві 11 июля 2025
Польський президент лише зобразив гіпотетичні можливості, які могли бути використані у минулому, щоб продемонструвати важливість Польщі як транзитної країни.
Німеччина збільшить закупівлі винищувачів F-35 - ЗМІ 11 июля 2025
Переговори між Німеччиною та США відбуваються у складний момент для європейської оборонної співпраці, стверджують джерела.