25 апреля 2024
У Києві затримали чоловіка, який розгулював Хрещатиком із ножем в руці. При появі правоохоронців, він намагався втекти.
Про це повідомили в пресслужбі столичної патрульної поліції. Надалі із порушником спілкуватиметься слідчо-оперативна група.
"Сьогодні до поліцейських звернувся містянин, який повідомив про підозрілого чоловіка з ножем. Напарники Дмитро Камалін та Віта Білецька одразу вирушили на пошуки та виявили громадянина, якого описав небайдужий перехожий. Побачивши патрульних, чоловік викинув ніж у смітник та спробував втекти", – розповіли в пресслужбі.
Інспектори наздогнали і затримали втікача – вони з'ясували, що чоловік, ймовірно, причетний до пограбування. На місце слідчо-оперативну групу для подальшого з'ясування усіх обставин події.
Нагадаємо, правоохоронці встановили чоловіка, який 30 березня запустив салют у Печерському районі Києва. Порушником виявився раніше судимий місцевий мешканець, який заявив, що таким чином хотів привітати свою дружину зі святом.
Як повідомляв OBOZ.UA, в одному з районів Києва чоловік влаштував стрілянину за допомогою сигнальних ракет. Свої дії він пояснити не зміг.
Лише перевірена інформація у нас в Telegram-каналі OBOZ.UA та у Viber. Не ведіться на фейки!
Хочешь узнать больше - читай отзывы
← Вернуться на предыдущую страницу
КНДР готується до масштабного військового параду - ЗМІ 22 сентября 2025
КНДР святкує річницю заснування Трудової партії 10 жовтня. Очікується, що цьогоріч в заході візьмуть участь іноземні високопосадовці, не виключається присутність Сі Цзіньпіна.
Танки з РФ, ракети з Ізраїлю: Сербія провела парад 22 сентября 2025
На параді було представлено широкий спектр озброєння, включаючи ракетні комплекси з Ізраїлю, безпілотні літальні апарати з Об'єднаних Арабських Еміратів, російські танки та китайські зенітні установки.
DOOM запустили на вейпі та на калькуляторі 22 сентября 2025
Ймовірно, DOOM є найпортативнішою грою на незвичайні пристрої. Оригінальний DOOM запускали на газонокосарці, зарядному пристрої та навіть електронному тесті на вагітність. Моддери не зупиняються на досягнутому і продовжують портати гру на різні пристрої. Цього разу DOOM запустили на вейпі та графічному інженерному калькуляторі.