8 октября 2024
Нідерланди виділять 400 мільйонів євро для розробки і виробництва безпілотників разом з Україною. Про це заявив міністр оборони Нідерландів Рубен Брекельманс під час візиту до Харкова, передає NOS.
Міністр зазначив, що половина безпілотників буде розроблена в Нідерландах, а решту виготовлятимуть в Україні та інших країнах.
Брекельманс нагадав, що Нідерланди відіграли "передову роль" у постачанні Україні літаків F-16 та систем Patriot.
"Зараз ми продовжуємо це з сучасними безпілотниками", - додав він.
За словами міністра, ці дрони можна буде використовувати для різних цілей: розвідки, оборони та атак. Особливо в повітрі, але також на суші і на морі.
Як наголосив Брекельманс, якщо розроблені безпілотники виявляться успішними, буде виділено додаткові кошти для розширення виробництва.
Нагадаємо, призначений цього літа міністр оборони Нідерландів Рубен Брекельманс приїхав до Харкова і побував біля однієї з багатоповерхових житлових будівель, зруйнованих російськими ударами по місту.
Раніше Нідерланди оголосили про виділення Україні 209,5 млн євро на відновлення критичної інфраструктури.
Новини від Корреспондент.net в Telegram та WhatsApp. Підписуйтесь на наші канали https://t.me/korrespondentnet та WhatsApp
Хочешь узнать больше - читай отзывы
← Вернуться на предыдущую страницу
Анонсовано новий планшет iPad Pro у двох розмірах: ціни та характеристики 17 октября 2025
Анонсовано новий планшет iPad Pro у двох розмірах: ціни та характеристики
Камалія в пляжних луках поринула в розваги на воді та поспокушала молодиків. Відео 17 октября 2025
Співачка Камалія представила кліп на свою пісню "Ти ловиш кайф", у ролі головного режисера, сценариста та продюсера виступила сама. За її задумом, узимку, за горнятком кави, героїня згадує про свої літні пригоди - зокрема й романтичні.
Швеція надасть Києву літаки радіолокації та Gripen 16 октября 2025
Переговори продовжуються, і українська сторона висловлює значний інтерес до зазначених літаків.