Німеччина передала Україні ракети для Patriot

22 июня 2023

Німеччина передала Україні чергову партію військової допомоги, до якої увійшли ракети для зенітних систем Patriot. Про це повідомилляється на сайті уряду ФРН у середу, 21 червня.

Зазначається, що новий пакет включає 1000 артилерійських снарядів калібру 155 мм, високоточні керовані снаряди калібру 155 мм (точна кількість не вказується), шість автомобілів для охорони кордону, два тягачі HX81 з колісною формулою 8х8 та два напівпричепи.

Що стосується ракет для ЗРК Patriot, то їхня кількість теж яких не називається.

Минулого тижня стало відомо, що Німеччина планує "негайно" передати Україні 64 керовані ракети для Patriot. Про це сказав міністр оборони ФРН Борис Пісторіус. Вартість одної ракети оцінюється у 3 млн доларів.

Нагадаємо, 16 червня сили ППО збили шість російських ракет Кинджал, які були спрямовані на Київ. Відомо, що такі ракети збивав поки лише Patriot.

Новини від Корреспондент.net в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet

korrespondent.net

Хочешь узнать больше - читай отзывы

← Вернуться на предыдущую страницу

Читайте также:

Кронпринц Ірану оголосив про початок нового етапу повстання 12 января 2026

Пехлеві закликав вважати "законними цілями" всі установи, що відповідають за пропаганду режиму аятол та відключення засобів зв'язку.

Емодзі-реакції в Gmail стануть доступними для всіх користувачів 12 января 2026

Емодзі-реакції в Gmail стануть доступними для всіх користувачів

У Криму прогриміли вибухи в районі аеродрому Бельбек 12 января 2026

У Севастополі оголосили повітряну тривогу через фіксацію ударних безпілотників у небі.

 

Вас могут заинтересовать эти отзывы

Юлія 5.0
Юлія

Отзывов: 1

ShellNail 5.0
ShellNail

Отзывов: 1

Каталог отзывов





×

Выберите область поиска

  • Авто
  • Одяг / аксесуари
  • Роботодавці
  • Інше