Німеччина ще не готова визнати Палестину - Шольц

18 августа 2022

Німеччина поки що не готова виступити за повне визнання палестинської держави і надалі підтримує принцип "дві держави для двох народів". Про це у вівторок, 16 серпня, заявив у Берліні канцлер ФРН Олаф Шольц після зустрічі з головою Палестинської національної автономії (ПНА) Махмудом Аббасом. Водночас Шольц відхилив вимогу Аббаса, щоб Європейський Союз та ООН визнали палестинські території незалежною державою.

Наразі ПНА має статус спостерігача при ООН, і "зараз не час змінювати цю ситуацію", сказав канцлер. Усі наступні кроки, за його словами, мають ґрунтуватися на ухваленому рішенні під час переговорів з Ізраїлем.

Своєю чергою Аббас звинуватив Ізраїль у тому, що той уже довгий час саме цьому перешкоджає. Він пообіцяв докласти зусиль до визнання палестинської держави Організацією Об'єднаних Націй.

Крім того, Махмуд Аббас висловив розчарування тим, що США після візиту президента Джо Байдена не виступив з жодною новою ініціативою для врегулювання ситуації на Близькому Сході. "Ми досі чекаємо, коли за словами будуть практичні кроки", - сказав він, маючи на увазі заяви Байдена, який також висловився на підтримку принципу "дві держави для двох народів".

Джерело: Українська служба DW

korrespondent.net

Хочешь узнать больше - читай отзывы

← Вернуться на предыдущую страницу

Читайте также:

Екологи вважають, що витік з Північних потоків несе величезну шкоду екології 30 сентября 2022

Шкода від 250 тисяч тонн метану, який витік із зруйнованих газопроводів, еквівалентний викидам 1,3 млн автомобілів протягом року.

Флориду накрив сильний ураган 30 сентября 2022

Національна метеорологічна служба США попередила про "катастрофічний" штормовий приплив і можливість торнадо.

Швейцарські льодовики тануть із рекордною швидкістю 30 сентября 2022

Якщо обсяг викидів парникових газів і надалі зростатиме, очікується, що до 2100 року льодовики Альп втратить більш як 80% нинішньої маси.

 

Вас могут заинтересовать эти отзывы

https://sad-ogorod.in.ua 4.9
https://sad-ogorod.in.ua

Отзывов: 1

Каталог отзывов

×

Выберите область поиска

  • Авто
  • Одежда / аксессуары
  • Работодатели
  • Другое