США виділять $68 млн на купівлю українського зерна

18 августа 2022

США виділять 68 мільйонів доларів Світовій продовольчій програмі на закупівлю української пшениці для нужденних країн. Про це 17 серпня написав у Twitter держсекретар Ентоні Блінкен.

Зазначається, що зерно буде використане для розв'язання продовольчої кризи.

"Ми прагнемо підтримувати глобальну продовольчу безпеку для найбільш уразливих верств населення і закликаємо всі країни наслідувати цей приклад", - наголосив Блінкен.

Скріншот: twitter.com/SecBlinken

Нагадаємо, 22 липня у Стамбулі було підписано угоду про запуск "зернового коридору" з України. Наразі з українських портів вийшли 17 суден із 475 тисячами тонн агропродукції.

korrespondent.net

Хочешь узнать больше - читай отзывы

← Вернуться на предыдущую страницу

Читайте также:

Секрет корисного сніданку: дієтологи назвали кращі поєднання продуктів 27 июня 2026

Багато дієтологів називають сніданок “важливим паливом”, який допомагає набратися енергії з ранку і на весь…

Що ховається за тягою до солодкого: пояснюють медики 27 июня 2026

У деяких випадках за тягою, що загострилася, до всього солодкого може ховатися небезпечне порушення –…

Британській блогерці загрожує розстріл у Дубаї: інтернет-знайомство обернулося для неї катастрофою 27 июня 2026

Британській блогерці загрожує розстріл у Дубаї: інтернет-знайомство обернулося для неї катастрофою Їй висунули звинувачення в умисному вбивстві

 

Вас могут заинтересовать эти отзывы

MED PROTECT LLC 5.0
MED PROTECT LLC

Отзывов: 1

Хрещення 3.0
Хрещення

Отзывов: 1

Каталог отзывов





×

Выберите область поиска

  • Авто
  • Одяг / аксесуари
  • Роботодавці
  • Інше