На Газманова в Дубаї накинулися через підтримку війни, але ярий путініст боягузливо змінив тему

3 января 2023

Російський співак Олег Газманов, який підтримав кривавий кремлівський режим, потрапив у неприємну ситуацію на приватній вечірці в Дубаї. До артиста під час виступу підійшли чоловіки, які змушували його засудити війну.

Але затятий путініст просто втік від теми, попросивши "дати йому відпочити". Відповідне відео поширили російські Telegram-канали (щоб подивитися фото і відео, доскрольте до кінця сторінки).

На кадрах видно, що Газманов ходив поміж столиків та співав "Мои ясные дни", коли до нього підійшов гість концерту і спробував відібрати мікрофон.

Співак закинув руку на плече недоброзичливцю, яку той поспішив скинути з себе. Після цього до росіянина підійшов ще один чоловік, який вступив у діалог з зіркою.

"Скажи, що ти за Україну. Скажи: "Я не за війну. Я проти війни". Сюди скажи. Ти за війну?" – чути в відео.

На це артист боягузливо попросив дати йому відпочити і втік з місця інциденту.

Зазначимо, що Газманов із 2014 року підтримував агресію Кремля, а після 24 лютого 2022 року відкрито виступив за повномасштабну війну в Україні. Він неодноразово виступав на пропагандистських концертах на підтримку політики Путіна, а нещодавно заспівав перед силовиками в Білорусі, підібравши майку з фашистським символом V.

Раніше OBOZREVATEL писав, що зрадниця Таїсія Повалій у новорічному вогнику на росТБ заспівала легендарну українську пісню Володимира Івасюка "Червона рута". Тим часом РФ нещадно обстрілювала її батьківщину.

Тільки перевірена інформація у нас у Telegram-каналі Obozrevatel та у Viber. Не ведіться на фейки!

obozrevatel.com

Хочешь узнать больше - читай отзывы

← Вернуться на предыдущую страницу

Читайте также:

Китайці перетворили бджолу на кіборга та змусили її літати по командах з пульта від телевізора 10 июля 2025

Китайці перетворили бджолу на кіборга та змусили її літати по командах з пульта від телевізора

Легендарні "Время і Стекло" вперше за пʼять років випустили хіт, який рве тренди: що особливого в пісні "Смак-печаль" 10 июля 2025

"Вони врятували літо!" Легендарні "Время і Стекло" вперше за пʼять років випустили хіт, який рве тренди: що особливого в пісні "Смак-печаль" Шанувальники запідозрили можливе возз’єднання ще задовго до релізу

Пʼять пострілів упритул: у Києві вбили полковника СБУ Івана Воронича 10 июля 2025

Пʼять пострілів упритул: у Києві вбили полковника СБУ Івана Воронича. Усі подробиці, фото та відео За цим фактом відкрито кримінальне провадження

 

Вас могут заинтересовать эти отзывы

Пологовий номер 7 0.5
Пологовий номер 7

Отзывов: 1

Викна олта 0.3
Викна олта

Отзывов: 1

Каталог отзывов





×

Выберите область поиска

  • Авто
  • Одяг / аксесуари
  • Роботодавці
  • Інше