Валерія Крук розказала, що робить для збереження краси і молодості у свої 45

13 июня 2024

Крук розказала про переваги і недоліки свого віку

Екстелеведуча і блогерка Валерія Крук, якій у лютому виповнилося 45, поміркувала про прийняття себе у різному віці.

Лєра також розказала про переваги і недоліки в різні роки життя, і закликала невпинно працювати над собою.

"Мене дійсно часто запитують, як я почуваюся у моєму віці. Відповідаю: Чудово! Пішли по пунктах: зовнішність. Гріх скаржитися. І я, безумовно, дуже доглядаю за собою і намагаюся робити все, щоб її зберегти. І тут не про хірургію, якби ж все було так просто, то не було б із цим проблем. Якість шкіри, тонус, красиве тіло, гарна м’язова маса – це про харчування, регулярний спорт та режим! Це база! І лише після – косметологія!", - пояснила Лєра.

Чудова форма блогерки лише підкреслює її невпинну роботу над собою

"Затребуваність, як у професійному плані, так і в побутовому житті. Знову ж таки завдяки моїй роботі над собою і постійному зростанню. Бути цікавою людиною - це не менший труд", - додала вона.

"Шанувальники та увага! Ну а чому має бути інакше? І, так, це надає енергії, настрою, впевненості та наповнює жінку. Розвиток і завжди шлях уперед! Нескінченний. Щаслива, що є бажання рухатись і рости, дуже це плекаю та бережу в собі!", - зазначила Лєра.

Валерія надихає не боятися дорослішати

"Здоров’я. Так, не супер ідеальне, але й молоді сьогодні мають достатньо проблем із ним, на жаль. Я роблю все, щоб мій організм справно працював! Регулярний чекап, підтримка вітамінами, бадами, пептидами та детоксом", - порадила вона.

"Я вам точно скажу одне: кожному віку властиві свої інтереси. І якщо ви переймаєтесь, що не зможете років так через 20 щось робити, то зовсім не факт, що вам цього взагалі буде хотітися. 90%, що не буде. Інтереси та потреби змінюються! І надважливе сьогодні, як правило, втрачає свою значущість з часом. Так що менше переймайтеся на рахунок цифр у паспорті, а займайтеся тим, що робить вас щасливішим! І зрозумійте: хороша генетика – це звичайно чудовий бонус, але на ній далеко не поїдеш. Гарна зовнішність, здоров’я, інтелект та стан душі – це результат прийнятого рішення та постійна робота, а не просто набір хромосом, даний нам при народженні", - запевнила Крук.

До речі, судячи з форми Крук - блогерка з тих жінок, яких більший вік лише прикрашає. Раніше Валерія показувала свою фігуру 11 років тому і розказала, як її змінила.

tabloid.pravda.com.ua

Хочешь узнать больше - читай отзывы

← Вернуться на предыдущую страницу

Читайте также:

Кейт Гадсон розповіла про нюанс зйомок із Меттью Макконагі 21 июля 2024

Відмовлявся від дезодоранту: Кейт Гадсон розповіла про нюанс зйомок із Меттью Макконагі Серед знаменитостей навіть ходили чутки про його "аромат"

Який хліб найкращий для здоров'я: його ви можете сміливо їсти — він не шкодить фігурі 21 июля 2024

У харчуванні українців хліб здавна відіграє надзвичайно важливу роль. Але останнім часом цей продукт часто демонізують, нарікаючи, що він шкідливий для фігури та організму. Хоча дійсно існує такий хліб, який потрібно вживати якомога менше, є також і безліч видів, що приносять нам лише користь.

Как зарегистрировать торговую марку за рубежом? 21 июля 2024

Если вы планируете вывести ваш бизнес на международный уровень, нужно оформить ТМ в Америке или других зарубежных странах, в зависимости от предполагаемой стратегии развития бизнеса

 

Вас могут заинтересовать эти отзывы

Анатолій 5.0
Анатолій

Отзывов: 3

Cherry mall 0.5
Cherry mall

Отзывов: 1

Каталог отзывов

×

Выберите область поиска

  • Авто
  • Одяг / аксесуари
  • Роботодавці
  • Інше