На Київщині чоловік ціною власного життя врятував собаку

11 января 2023

51-річний житель села Нижня Дубечня Київської області провалився під кригу і втопився, коли пішов гуляти із собаками. Вихованці провалилися під лід на замерзлому ставку, господар поліз у воду, щоб врятувати тварин, але сам загинув.

Про обставини трагедії, що сталася ще 7 січня, розповіли у поліції. Одного собаку вдалося врятувати, він прибіг додому мокрий і з поводком.

"Поліцейські встановили, що чоловік зняв верхній одяг і пішов рятувати пса, що провалився. Потерпілий зумів витягнути тварину, але сам провалився під лід, а самостійно вибратися вже не зміг", – розповіли правоохоронці.

Другого собаку, який залишився лежати на речах господаря в очікуванні, знайшли поряд зі ставком.

Поліція Київщини закликає громадян бути вкрай обережними, не виходьте на лід, адже він ще надто тонкий! Обмірковуйте кожен свій вчинок, щоб не наражати себе на небезпеку.

Як повідомляв OBOZREVATEL, 17 грудня рибалка провалився під лід і загинув. Ще до приїзду рятувальників його тіло з води дістали товариші.

Тільки перевірена інформація у нас у Telegram-каналі Obozrevatel та у Viber.  Не ведіться на фейки!

obozrevatel.com

Хочешь узнать больше - читай отзывы

← Вернуться на предыдущую страницу

Читайте также:

Під Москвою сталася потужна пожежа 10 сентября 2025

Горить складське приміщення на площі близько 13 000 кв.м. Пожежу гасять понад 23 одиниці техніки.

Тіматі уїдливо відповів СБУ, яка оголосила путініста в розшук 10 сентября 2025

Тіматі уїдливо відповів СБУ, яка оголосила путініста в розшук Репер активно підтримує російський напад

У Канаді висловилися щодо удару Ізраїля по Катару 10 сентября 2025

Подібні кроки можуть значно ускладнити спроби забезпечити мир і безпеку в регіоні.

 

Вас могут заинтересовать эти отзывы

Fitness Expert 5.0
Fitness Expert

Отзывов: 1

Napas 420 5.0
Napas 420

Отзывов: 1

Каталог отзывов





×

Выберите область поиска

  • Авто
  • Одяг / аксесуари
  • Роботодавці
  • Інше