На Київщині легковик збив пішохода - потерпілий помер у лікарні

16 февраля 2023

У Фастові Київської області у вівторок, 14 лютого, водій автомобіля Fiat збив пішохода. Від отриманих травм останній помер в медичному закладі.

Про це повідомили в пресслужбі поліції Київщини. Обставини смертельної ДТП встановлять слідчі.

"14 лютого, близько 20:00, у місті Фастів, водій автомобіля Fiat на неосвітленій ділянці дороги наїхав на чоловіка, який раптово вийшов на проїжджу частину", – розповіли в поліції.

Внаслідок ДТП 24-річний потерпілий від отриманих травм помер в реанімаційному відділенні лікарні. За фактом смертельної автопригоди відкрито кримінальне провадження. Санкція статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк до 8 років.


Нагадаємо, в селі Запруддя Київської області п’яний водій не впорався з керуванням та з'їхав у кювет. У салоні машини на момент аварій перебувало двоє дітей, одного з них – госпіталізували до лікарні. У Шевченківському районі Києва трамвай збив жінку, яка знаходилась на колії. Від отриманих травм потерпіла померла на місці ДТП.

Як повідомляв OBOZREVATEL, у Київській області протягом січня було зафіксовано 132 ДТП з потерпілими, у яких отримали ушкодження 149 осіб. Нажаль, ще 13 осіб, внаслідок отриманих травм, загинули.

Лише перевірена інформація у нас в Telegram-каналі Obozrevatel та у Viber. Не ведіться на фейки!

obozrevatel.com

Хочешь узнать больше - читай отзывы

← Вернуться на предыдущую страницу

Читайте также:

Хуліо Іглесіаса звинуватили в сексуальному насильстві 15 января 2026

Двоє жінок звинуватили 82-річного іспанського співака Хуліо Іглесіаса і сексуальному насильстві. Одна з імовірних постраждалих належала до хатнього персоналу зірки, інша працювала в нього фізіотерапевткою.

Христину Соловій застали з новим коханим, і його реакція спантеличила мережу 15 января 2026

"А що з хлопцем? Він не хрещений?" Христину Соловій застали з новим коханим, і його реакція спантеличила мережу Артистка була не багатослівною щодо її обранця

В Південній Кореї створили прозоре дерево для розумних вікон 15 января 2026

Розроблена вченими з Південної Кореї прозора деревина здатна здійснити революцію в остекленні розумних будинків. Матеріал автоматично змінює прозорість залежно від температури навколишнього середовища і повністю поглинає руйнівне ультрафіолетове випромінювання. Крім того, він у п'ять разів краще за звичайне віконне скло зберігає тепло, що дозволить економити електроенергію як влітку, так і взимку.

 

Вас могут заинтересовать эти отзывы

Каталог отзывов





×

Выберите область поиска

  • Авто
  • Одяг / аксесуари
  • Роботодавці
  • Інше