23 апреля 2024

Поблизу села Олива Київської області в понеділок, 22 квітня, мікроавтобус провалився під землю. Внаслідок ДТП є загиблі та травмовані.
Про це повідомили в пресслужбі державної служби з надзвичайних ситуацій Київщини. Причини та обставини ДТП встановлять правоохоронці.
"Сьогодні вранці надійшло повідомлення про дорожньо-транспортну пригоду, що сталась на території Іванківської громади поблизу села Олива. Прибувши до місця події, рятувальники в становили, що на трасі Іванків-Радомишль, мікроавтобус віз людей на роботу в село Пісківка, і провалився у провалля. В салоні знаходилось 9 пасажирів. Потрібна деблокація", – розповіли рятувальники.

На місці події бійці ДСНС провели аварійно-рятувальні роботи. Нажаль, внаслідок ДТП загибло двоє осіб, а ще сімох у тяжкому стані госпіталізували до медзакладів.
ФОТО 18+



Як повідомляв OBOZ.UA, у Києві у неділю, 21 квітня, сталася аварія, під час якої водій напідпитку збив двох пішоходів. Внаслідок ДТП одна жінка померла.
Лише перевірена інформація у нас в Telegram-каналі OBOZ.UA та у Viber. Не ведіться на фейки!
Хочешь узнать больше - читай отзывы
← Вернуться на предыдущую страницу
Дієві поради для захисту печінки від алкоголю 13 февраля 2026
Зловживання алкоголем має безліч негативних наслідків для нашого організму, особливо страждають ті органи та системи, які беруть участь у поглинанні та метаболізмі алкоголю.
Нові Sony WF-1000XM6: глибший бас, чистіший звук і посилене шумозаглушення 13 февраля 2026
Нові Sony WF-1000XM6: глибший бас, чистіший звук і посилене шумозаглушення
Що вигідніше для гаманця - електрокар чи машина з ДВЗ 13 февраля 2026
Що вигідніше для гаманця - електрокар чи машина з ДВЗ