На Київщині під час переходу парафії до ПЦУ стався конфлікт - порушників доправили до відділку

26 июня 2023

В Білогородці Київської області в неділю, 25 червня, правоохоронці запобігли порушенню громадського порядку під час переходу парафії з УПЦ МП до Православної церкви України. Між вірянами ПЦУ та їх опонентами виник конфлікт, але його подальшого розвитку вдалося запобігти.

Про це повідомили в пресслужбі поліції Київщини. На трьох активних правопорушників було складено адмінпротоколи.

"25 червня, близько 10:00, правоохоронці Бучанського управління поліції забезпечували громадський порядок у Білогородській громаді, де триває процедура переходу вірян з УПЦ до ПЦУ. Між сторонами виник конфлікт, подальшого розвитку якого поліцейським вдалося не допустити", – розповіли в пресслужбі.


Правоохоронці доставили до поліцейського управління трьох осіб, на яких було складено адміністративні матеріали. Це дрібне хуліганство та непокора законному розпорядженню або вимозі поліцейського. Максимальне покарання – адміністративний арешт на строк до 15 діб.

Нагадаємо, спеціальні комісія Мінкульту завершила роботу на території Києво-Печерської лаври. Загалом спеціалісти перевірили та повернули у власність держави 79 об’єктів.

Як повідомляв OBOZREVATEL, у Києво-Печерській лаврі в неділю, 11 червня 2023 року, вперше помолились за упокій Івана Мазепи. Служба пройшла в церкві, яка була побудована на кошти гетьмана.

Лише перевірена інформація у нас в Telegram-каналі Obozrevatel та у Viber. Не ведіться на фейки!

obozrevatel.com

Хочешь узнать больше - читай отзывы

← Вернуться на предыдущую страницу

Читайте также:

Поблизу Конгресу США затримали чоловіка з луком і стрілами 18 июля 2025

Увагу поліцейських привернув автомобіль, до даху якого був прикріплений триколісний велосипед.

Wacom випустила 11-дюймовий графічний планшет MovinkPad на Android для творчості на ходу 18 июля 2025

Wacom випустила 11-дюймовий графічний планшет MovinkPad на Android для творчості на ходу

Христина Горняк у монокіні поніжилася з коктейлем на своєму улюбленому острові 18 июля 2025

Колишня дружина шоумена Володимира Остапчука, блогерка та нотаріуска Христина Горняк показалася на відпочинку на Міконосі.

 

Вас могут заинтересовать эти отзывы

Тімчинко ітерія  
Тімчинко ітерія

Отзывов: 1

Каталог отзывов





×

Выберите область поиска

  • Авто
  • Одяг / аксесуари
  • Роботодавці
  • Інше